Daha önce şehrin birçok önemli ismi ile İnegölspor’un geleceği ile alakalı istişare yapan Osman Sevim ve yönetimi son olarak Bursaspor eski kulüp başkanı ve Marteks Yönetim Kurulu Başkanı Remzi Cinoğlu’nu ziyaret etti.

BAŞKANIMIZIN TECRÜBELERİNDEN FAYDALANDIK

Remzi Cinoğlu’nun tecrübelerinden faydalandıklarını ifade eden İnegölspor Başkanı Osman Sevim “Bugün çok sağolsun Remzi başkanımız bizleri ağırladı. Kendisi de sporun içinden gelen değerli bir isim. Hem projelerimizi konuştuk hem de kendisinin tecrübelerinden faydalandık. Futbol artık bir endüstri oldu. Bu endüstri de sürekli bir şeyler üretmeniz gerekiyor. Bu futbolcu olur, marka olur, kulübe sürekli gelir getirecek kalıcı gelirler üretilmesi gerekiyor. Bu konuda gece gündüz çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yönetim kurulu arkadaşlarımız çok ciddi efor sarf ediyor. Bir yandan takımı lige hazırlarken diğer yandan da kurumsal kimliğimizi koruyarak yeni gelir kapıları üretiyoruz.” dedi.

İNEGÖLSPOR, TÜRKİYE’NİN BİR DEĞERİDİR

Osman Sevim ve yönetiminin doğru adımlarla ilerlediğini ifade eden Bursaspor ekip kulüp başkanı ve Marteks Yönetim Kurulu Başkanı Remzi Cinoğlu “Bursa’nın değil, Türkiye’nin marka kulüplerinden olan İnegölspor bu sezon neler yaptığını heyecanla takip ediyorum. Doğru projelerle doğru adımlarla ilerliyorlar. Bizde üzerimize düşen neyse yapacağız, ne yapılması gerekiyorsa her zaman yanlarındayım. Bu işi hep birlikte başaracağız İnegölspor sadece İnegöl’ün değil Türkiye’nin değeridir. “ dedi.

Editör: Haber Merkezi