Toplantıda Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu adına 2. Başkan Metin Genç hazır bulundu. Tesislerde gerçekleşen basın toplantısında konuşan RaşitBarışıcı, Bursaspor‘a başkan adaylığı ile beraber güven, barış ve şeffaflığın geleceğini belirtti.

“Bu güzel davet için sayın başkan ve yönetim kuruluna teşekkür ederiz. Bursaspor bir amaçsa biz bunun için buradayız. Adaylığı uzun bir süredir düşünüyorduk ve bugün bunu resmiyete dökmek için buradayız.” dedi.

Raşit Barışıcı konuşmasının devamında “Yönetim kurulunun aldığı kongre kararı ile süreci başlatmak istiyoruz. Bu kısa süre zarfında Bursa içi ve Bursa dışından iyi bir destek aldık. Çalışmalarımızı ilerleyen zamanlarda sizlerle paylaşacağız. Bizim sloganımız; “Güven, barış ve şeffaflık” olacak. Bundan sonraki çalışmalarımızla camiaya layık olmaya çalışacağız. Yönetim kurulu listemiz belli ve çalışmalarımız devam ediyor. Açıklanacak kongre kararıyla yönetim kurulu listemizi de yavaş yavaş paylaşacağız.

Transfer tahtası hepimizin derdi. Arkadaşlarımızla bugüne kadar iki aşamalı bir süreç yürüteceğiz. Konuştuğumuz dünya çapında bir firma var. Onlar da kongre kararını bekliyorlar. Bu dünya çapındaki firma ile anlaşmaları gerçekleştirirsek Bursa‘da tahta sorunu kalmayacak.

Sponsorlarımızla görüşmelerimiz sonucunda Bursaspor‘u sağlam temellere oturtacağız. Genel kurul kararı bu görüşmeler ile önümüzü açacak.” şeklinde konuştu.

Editör: Haber Merkezi