Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 28 hafta mücadelesinde Frutti Extra Bursasporumuz, Beşiktaş Emlakjet’in konuğu olacak. 7 Mayıs Pazar günü BJK Emlakjet Spor Kompleksi’nde oynanacak karşılaşma saat 15.30’da başlayacak.

Sezonun ilk yarısında Bursa‘da oynanan karşılaşmayı takımımız 88-74 kazanmıştı.

Haftanın şüphesiz en ilgi çekici maçı olmaya aday bu mücadele, Bursaspor taraftarı için apayrı bir anlam taşıyor. Kümede kalma mücadelesi veren Beşiktaş Emlakjet’in ümitleri bu maçta son bulabilir.

Sezonu 5. sırada tamamlamayı garantileyen Frutti Extra Bursaspor‘un sıralamadaki yerinin yükselmesi, alacağı galibiyetlerin yanı sıra rakiplerinin de puan kaybına bağlı görünüyor. Bu durumda Pazar günü oynanacak müsabaka puan durumu için olmazsa olmaz bir anlam ifade etmese de, salonu sezon boyunca dolduran Bursaspor taraftarı bu maçın kazanılarak kendilerine armağan edilmesini bekliyor.

Sosyal medyada yönetici ve sporculara çağrıda bulunan taraftarlar, takımdan bu maçta ekstra motivasyon beklediklerinin mesajını veriyorlar.

15 Mayıs 2004‘ün hatıralardan hala silinmediği camiada Frutti Extra Bursaspor‘un taraftarın çağrısına Pazar günü nasıl bir cevap vereceği merakla bekleniyor.

Karşılaşmanın biletleri Passo üzerinden satışa çıkarıldı.

Editör: Haber Merkezi