İsmail Ertekin ile yolların ayrılmasının ardından takımın başına Futbol Sorumlusu olarak getirilen Özer Hurmacı’nın ekibine dahil olan ve ‘Profesyonel Takım Teknik Sorumlusu’ olarak esame listesinde adı yazan Gücer, takıma verdiği enerjiyle dikkat çekiyor.

UYUM DİKKAT ÇEKİYOR
Yeşil-beyazlı takım ile birlikte çok kısa süre geçirmesine rağmen oyuncularla arası çok iyi olan 41 yaşındaki teknik adam, Özer Hurmacı ile birlikte yakaladıkları uyumu hem antrenmanlarda hem de maçlarda sahaya yansıtmayı başardı.

Takım içinde ‘abi kardeş’ ilişkisiyle kritik iki maçı 6 puanla geçmeyi başaran ve bu sezon ilk kez arka arkaya iki galibiyet alan yeşil-beyazlı ekipte oluşan pozitif havanın bozulmaması için de büyük çaba sarf ediliyor.

YÖNETİM MUTLU VE UMUTLU

Özer Hurmacı-Hürriyet Gücer ikilisiyle açılan beyaz sayfanın güzel başlaması yönetimin de yüzünü güldürüyor. Bayburt Özel İdarespor ve İnegölspor maçlarında alınan galibiyetlerle ateş hattıyla farkın 7’ye çıkması rahat bir nefes aldırırken, Başkan Ömer Furkan Banaz ve ekibi kalan maçlarda da teknik heyet ile futbolculardan pozitif görüntünün devam etmesini temenni ediyor.

Editör: Haber Merkezi