Türk futbolunda unutulmaz bir iz bırakan Bursaspor'un efsaneleşmiş futbolcularından biri olan Pablo Martin Batalla, yeni bir görevle karşımıza çıkıyor. Bölgesel Amatör Lig takımlarından Nilüfer Belediye Futbol Spor Kulübü, deneyimli futbolcuyu teknik direktör olarak kadrosuna katmak için sözleşme imzalayacak. İmza töreni, Nilüfer Belediyesi İbrahim Yazıcı Stadyumu'nda gerçekleştirildi.

Nilüfer Belediye Spor Kulübü Başkanı Tamer İşler'in konuşmalarından satır başları şöyle; Nilüfer Belediye Spor Futbol Kulübü olarak, bu sene planlarımız arasında geçen sene oluşturduğumuz futbol kadromuza Pablo Batalla ile 3 yıllık anlaşmış durumdayız.

1626506-batalla-nilufer-belediye-spor-da-64aec61f2e29c

"TRANSFERİ YÜZDE 95 BİTİRDİK"

Kendisine bu teklifi sundum ve de ailesini de alarak buraya geldiği için hocamıza teşekkür ediyorum.Ben Pablo'ya bir kandil gecesi ulaştım ve kısa sürede anlaştık. Tesislerimiz mükemmel  ve sağ olsun belediye başkanımız da arkamızdalar. Bursaspor, şehrin vazgeçilmez değeridir. Teknik kadromuz ve hocalarımızla alt yapımızdaki çocuklarımızla onlarında amacı A takımda oynamak olsun istiyoruz. Sahamız çok güzel. Yanlış anlaşılmalara sebep vermemek gerekiyor. Transferimizin yüzde 95'i bitti 3-4 tane de Pablo'ya transfer için yer bıraktık. Mücadeleci bir takım olacağız ve hedefimiz 3. ligtir.

Nilüfer Belediye Spor Kulübü'nün teknik direktörlük görevine getirilen Pablo Martin Batalla'nın konuşmalarından satır başları şöyle;

İkinci yuvam olarak gördüğüm şehre geldim. Potansiyeli olan bir kulüp ve fırsat verdikleri için teşekkür ediyorum.

"İYİ BİR BAŞLANGIÇ YAPMAMIZ GEREKİYOR" 

Bursa'ya ikinci evim olarak görüyorum. Tamer Başkanda beni aradığında Bursa olduğu için kabul ettim. İkiz babası oldum ve ailemi başka bir yere götürmek istemiyordum. Burada olduğum için mutluyum.Bursaspor ile ilgili fazla konuşmama gerek yok. Ben sevgimi ve saygımı söylemlerle değil hareketlerimle gösterdiğimi düşünüyorum. Bursaspor için en iyisini diliyorum.

Ben oyunculuğumda da uzun planlar yapmadım. Anın tadını çıkarmaya çalıştım. Bu kulübün de ciddi hedefleri var öncellikle iyi bir başlangıç yapmamız gerekiyor.

Editör: Haber Merkezi