banner300

Yotube Bursasporx.com

3 Nisan Özlüce Günlüğü

Bursaspor bugün sabah saatlerinde yaptığı antrenmanla Aytemiz Alanyaspor maçı çalışmalarını sürdürdü.

Özlüce 03.04.2019, 12:56
3 Nisan Özlüce Günlüğü

6 Nisan 2019 Cumartesi günü saat 16.00’da deplasmanda Aytemiz Alanyaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını Bursaspor, bugün yaptığı antrenmanla dsürdürdü.

Teknik Direktör Samet Aybaba gözetiminde gerçekleşen antrenman yaklaşık 1 saat 30 dakika sürdü. Topla yapılan ısınma hareketleriyle başlayan antrenman koordinasyon çalışmasıyla devam etti. Daha sonra 5’e 2 pas pres çalışması yapan takım, son bölümde taktik çalışma yaptı.

Belinde ağrıları olan DiafraSakho’ya tedavi ve salon programı uygulanırken, sağ arka adalesinde zorlanma olan AbdullahiShehu’nun tedavisine devam edildi. Yüzünde sağ maxilla kırığı olan Onur Atasayar özel bir maskeyle antrenmana çıkarken, Barış Yardımcı ise antrenmanda takımla birlikte çalıştı.

Bursaspor yarın sabah saatlerinde yapacağı antrenmanın ardından, 18:15 uçağı ile Alanya’ya gidecek ve son çalışmasını Cuma günü Alanya’da yaparak maç saatini bekleyecek.

Otizmli Miniklerden Ziyaret

Otizm farkındalık günü sebebiyle Otizmli minik öğrenciler Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerinde takımla bir araya geldi. Futbolcularla tanışma fırsatı bulan öğrenciler, bir süre Teknik Direktör Samet Aybaba ve futbolcularla sohbet etti. Daha sonra takım ile hatıra fotoğrafı çektiren öğrenciler, saha kenarında futbol oynadılar ve takımın antrenmanını izlediler.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@