TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta 3 puanının resmen silinmesiyle 11 puanla son sıraya demirleyen Bursaspor, ayağa kalkmanın planlarını yapıyor.

Son galibiyetini 28 Ekim’de deplasmanda Serik Belediyespor’a karşı 2-1’lik skorla alan ancak bu maçtan sonra oynadığı 10 karşılaşmada galibiyet yüzü göremeyip 2 beraberlik ve 8 yenilgi alan yeşil beyazlı ekip, yarın deplasmanda oynayacağı Ankaraspor maçını çıkış karşılaşması olarak görüyor.

547eyrdthjr (3)

BURSASPOR’A YAKIŞIR MÜCADELE

Yapılan Olağanüstü Genel Kurul sonrasında göreve gelen Sinan Bür yönetimi, futbolcuları bir an önce ayağa kaldırıp kalan maçlarda Bursaspor’a yakışır bir mücadele için onları yüreklendirmek için çaba sarf ediyor.

Mazbatayı aldıktan hemen sonra kolları sıvayan yönetim kurulu, ilk icraat olarak teknik direktörlük koltuğunu Ümit Şengül’e emanet ederken maç öncesinde de biriken alacakları ödeyip doping etkisi yaratmayı planlıyor.

547eyrdthjr (1)

ÖZLÜCE’DE GÜLEN YÜZLER

Hem yeni yönetimin gelişi hem de teknik direktörlük görevine Ümit Şengül’ün getirilmesi Özlüce’deki karamsar havayı da bir anda tersine çevirdi.

Bir önceki yönetimin faydadan çok zarar verdiği yeşil beyazlı kulüpte futbolcular ve kulüp personelinin yüzünün gülmesi herkesi memnun ederken, yakalanan bu olumlu havanın saha içinde alınacak sonuçlarla birlikte artarak devam etmesi ümit ediliyor.

Kaynak: Olay | Emre Kurtbay