Arnavutköy Belediyespor galibiyetini değerlendiren Bursaspor Futbol Sorumlusu Özer Hurmacı, iyi oynayıp güzel ve erken goller bulduklarını dile getirirken, “Henüz işimiz bitmedi” diye konuştu.

Bursaspor Futbol Sorumlusu Özer Hurmacı, 4-1’lik Arnavutköy Belediyespor galibiyetinin ardından futbolcuları kutlayıp kendilerine teşekkür etti. Kendilerinde bir ışık görerek bir güven aldığını aktaran genç çalıştırıcı, “ Bu sayede daha rahat konuşup, daha rahat cümleler sarf edebiliyorum. 4-5 gün boyunca bu maça hazırlandık. İyi oynadık, güzel ve erken goller bulduk. En güzel gol boş kaleye atılan goldür. Bunun da örneklerini futbolcu kardeşlerimiz birkaç defa gösterdi. Henüz işimiz bitmedi o yüzden de rehavete kapılmayacağız. Mutluluğun ardından Şanlıurfaspor maçını oynamaya başlayacağız” dedi.

SAHA İÇİNDEKİLER SAHADA KALIR

Saha içinde Hasan Ayaroğlu ile Enver Cenk Şahin arasındaki diyaloğu değerlendiren Özer Hurmacı, “Bunlar sadece ve sadece Bursaspor’un başarısı için olan şeyler. Saha içinde futbolcular tartışabilir. Pozitif motive edebilir. Saha dışına çıktığımız anda bu olaylar unutulur. Herkes birbirine sarılı ve galibiyeti kutlarız” diye konuştu.

Editör: Haber Merkezi