TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta 4 maçtır kazanamayan ve son olarak Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Gölcükspor’a sahasında yenilerek elenen Bursaspor’da teknik direktörlük görevine getirilen Murat Sözkesen, Bursaspor’u hak ettiği yere getirebilmek için ekibiyle birlikte ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Teknik direktör olarak ilk mesajlarını OLAY aracılığıyla veren Sözkesen, birkaç hafta içinde takımdaki değişikliği taraftaların da hissedeceğini dile getirdi.

İÇLERİ RAHAT OLSUN

Kendi sistemimizi oturtmak için zamana ihtiyaçları olduğunu belirten Sözkesen, “Daha iyi olacağını düşünüyorum. Bizden önce görev yapan kardeşlerimiz de iyi niyetle burada bulundular. Onlara teşekkür ediyorum. Başkanımız böyle uygun gördü. Amacımız Bursaspor’u hak ettiği yere getirebilmek. Ekibimizle beraber bu mücadeleyi vereceğiz. Taraftarlarımızın içi rahat olsun. Birkaç hafta içinde değişiklikleri onlar da görecekler” dedi.

CAVİT BEY GÜÇ VERDİ

Devlet eski Bakanı Cavit Çağlar’ın kulübe yaptığı ziyaretin kendilerine güç verdiğini aktaran Sözkesen, “Bildiğiniz üzere Bakanımız Cavit Bey geldi. Tam destek verdi. Bizi çok mutlu etti. Uzun yıllardır ziyaret etmeyen güçlü bir figürden bahsediyoruz. Yönetimimize bakış açısının nasıl olduğunu gösteriyor. Bu ziyaret bizi sinerji ve enerji olarak yukarı çekti. İnşallah bizim istediğimiz seviyeye geliriz ve istediğimiz sonuçları almaya başlarız” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Olay