Yeşil-beyazlı ekibin teknik direktörü Murat Sözkesen, oyuncularının çok iyi mücadele ettiğini belirterek onların her şeyin en güzelini hak ettiğini söyledi.

GOLDEN SONRA ÖZGÜVEN GELDİ

OLAY’a açıklamalarda bulunan Sözkesen, “Hava inanılmaz sıcaktı. Çocuklar 25 dakika nemden kendine gelemedi. Allah’tan Antalya’ya erken gelmişiz. Golden sonra özgüven geldi, sahada istediklerimizi yaptık. Her hafta eksiklerimizi azaltmak için çalışıyoruz. Kötü yorumlar, eleştiriler oluyor ama biz her şeye varız. Çocuklarımıza kimse bir şey söylemesin. Her şeyin en güzelini hak ediyorlar” dedi.

xcagatay-berat-yusuf-gol-sevinci-1024x461.jpg.pagespeed.ic.9mCH_MEcV9

CAMİANIN YÜKÜNÜ ÇEKİYORLAR

Futbolcularla çok iyi bağ kurduklarını ve onlara çok inandıklarını ifade eden 48 yaşındaki çalıştırıcı, “Bu çocuklar topyekün olarak inanılmaz derecede karakterli, düzgün insanlar. En güzel yaptığımız şey, onlara inandığımızı inandırdık. Onlar da sağ olsun buna güzel karşılık veriyor. Kolay değil, koskocaman bir camianın yükünü gencecik kardeşlerimiz çekiyor. Biz onlara içten bağlıyız, inanıyoruz onlara. Ekibimizle birlikte çok çalışıyoruz” diye konuştu.

xmurat-sozkesen-mavi-1.jpg.pagespeed.ic.zu5LV0LtcG

LİGDE KÖTÜ TAKIM YOK

Ligde her takımın her takımı yenebileceğini ve kötü takımın olmadığını vurgulayan Murat Hoca, “Adıyaman’ı yendik geçen hafta. Onlar da bu hafta Bucaspor ile berabere kaldı. Kötü takım yok bu ligde. Bir maç alıyorsun, kaç basamak çıkıyorsun, yenilgi alıyorsun düşüyorsun. Sahada inanan, birbirlerine destek olan bir takımımız var. Takım ruhu ön plana çıkıyor. İyi niyetle çalışıyoruz. Hafta sonunda taraftarımızın da desteğiyle Kırşehir’i de mağlup etmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Olay