Öğrencilerin yaz tatillerini sportif faaliyetler ile geçirmesini sağlamak ve kötü alışkanlıklardan uzak durmaları amacıyla Mudanya Belediyesi tarafından üç dönem olarak düzenlenen “Basketbol Yaz Okulu” düzenlenen sertifika ve madalya töreni ile sona erdi.

Basketbol Yaz Okulu’na katılan öğrenciler katılım sertifikalarını ve anı madalyalarını Mudanya Belediye Başkan Yardımcıları Akın Poroy, Erkan Altıntaş, Sevinç Şenşekerci’nin ellerinden aldılar. Birim müdürleri ve ailelerinde de katılım gösterdiği törende öğrenciler hünerlerini sergilediler.

Çocuklarıma yönelik kurslar devam edecek
Düzenlenen yaz okulun başarı ile tamamladıklarını belirten Mudanya Belediye Başkan Yardımcısı Erkan Altıntaş, başarıların devam etmesini diledi. Spor yaparak hem zihinsel hem de bedensel gelişimlerine destek olmak istediklerinin de altını çizen Altıntaş, çocuklara yönelik bu tür kurs ve etkinliklerin kış aylarında da sürdürmek istediklerini söyledi. Antrenör Arzu Gürsel eğitmenliğinde üç dönem olarak gerçekleşen kurslara yaklaşık 100 öğrenci katıldı.