İmza töreninde hazır bulunan İsaörnespor Kulüp başkanı Erhan Ulu "Geçtiğimiz sezon formamızı giyen genç oyuncumuzun gösterdiği performansından memnun kaldığımız için, sözleşmesini bir yıl daha uzatma kararı aldık. Bu yıl mücadele edeceğimiz süper amatör kümede tecrübeli ve genç oyuncularımızı harmanlayarak devam edeceğiz. Hocalarımıza ve oyuncularımıza güveniyoruz. İsaörensporu geçtiğimiz sezonlarda olduğu gibi başarıyla temsil edeceklerine inanıyorum" şeklinde açıklamalarda bulundu.

İmza töreni sonrasında açıklamalarda bulunan genç orta saha oyuncusu Mesut Erdem "İsaörenspor ile 1 sezon daha anlaşmaya vardığım için mutluyum. İsaörenspor futboldan ziyade sosyal bir kulü, arkadaşlık ve sevgi ön planda olduğu için geçtiğimiz senelerde başarılı oldu. İnşallah bu sezonda her şey yolunda gider ve başarılı bir sezon geçiririz" dedi.

Genç sporcu Mesut Erdem futbola 2008 yılında Fenerbahçe spor alt yapı futbol okulunda başladı. 2010 yılında transfer olduğu Kafkasspor da 3 sezon forma giydi.  2014 te İnegöl Doğugucuspor altyapısına transfer oldu.  Doğugücüsporda A takıma kadar yükselen genç oyuncu, 3 sezon Doğugücüspor forması giydikten sonra, 2.Amatör kümede mücadele eden Akhisar spora transfer oldu. Geçtiğimiz sezon başında İSaörenspora transfer olarak, orada 1.Amatör kümede şampiyonluk yaşadı.