Bursa Büyükşehir Belediyesi Fethiye Spor Kompleksi'nde kadınlar ve erkeklerde gerçekleştirilen müsabakalar büyük heyecana sahne olurken, kadınlarda ve erkeklerde Fenerbahçe şampiyonluğa ulaştı.  Kadınlarda Bursa Büyükşehir Belediyespor'un yanı sıra  Fenerbahçe, Balıkesir Bupiliç ve Ankara TİGEM, erkeklerde ise Fenerbahçe, İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Kocaeli KBS MTD Spor Kulübü ile Adana ÇİLTAR MTİ'nin kıran kırana mücadelesine sahne olan organizasyon 2 gün sürdü.

R E C L0077-1

Müsabakalar sonunda kadınlarda 3 maçını da kazanan Fenerbahçe şampiyonluğa ulaşırken, 2 maç kazanan Bupiliç ikinci, tek galibiyeti olan Bursa Büyükşehir Belediyespor üçüncü ve 3 maçını da kaybeden TİGEM ligi dördüncü sırada tamamladı. Erkeklerde ise oynadığı 3 maçı 2 galibiyetle tamamlayan Fenerbahçe şampiyonluk kupasının sahibi oldu. Dörtlü Final sonunda Adana Çiltar ligi ikinci bitirirken, üçüncü İstanbul Büyükşehir Belediyespor ve dördüncü de KBS MTD Spor Kulübü oldu.

I M G 0011-1

Müsabakalar sonunda kadınlarda şampiyonluğa ulaşan Fenerbahçe'ye kupa ve madalyalarını Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Muhammet Aydın verirken, erkekler şampiyonu Fenerbahçe madalyalarını Fenerbahçe Amatör Branşlar Koordinatörü Fikret Çetinkaya, kupasını ise Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Oktay Çimen takdim etti.

Editör: Haber Merkezi