Ay-yıldızlı ekip, özel maçta 5 Haziran 2017 Pazartesi günü deplasmanda Makedonya ile karşılaşacak. Başkent Üsküp'teki II. Filip Arena'da yapılacak maçı Bulgar hakem Todorov yönetecek.

Milli takım, daha önce Makedonya ile yaptığı 7 maçta 5 galibiyet, birer beraberlik ve yenilgi aldı. Haziran ayında bugüne kadar 75 maça çıkan milliler, 35'ini kazandı, 26 kez mağlup oldu. A Milli Futbol Takımı, teknik direktör Fatih Terim yönetiminde 134. müsabakasına çıkacak.

Makedonya Türkiye maçı saat kaçta ve hangi kanalda canlı olarak yayınlanacak?

Başkent Üsküp'teki II. Filip Arena'da yapılacak müsabaka 5 Haziran 2017 Pazartesi günü TSİ 20.45'te başlayacak ve TV 8'den naklen yayınlanacak.

Karşılaşmayı Bulgaristan Futbol Federasyonundan hakem Stanislav Todorov yönetecek. Yardımcı hakemliğini Diyan Valkov ve Georgi Doynov'un yapacağı müsabakanın dördüncü hakemi ise Makedonya Futbol Federasyonundan Konstantin Vhalo olacak.

Milliler, Makedonya maçının ardından Slovenya'nın Portoroz kentine geçerek, 2018 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'nde 11 Haziran Pazar günü Arnavutluk'ta Kosova ile yapacağı maçın hazırlıklarına devam edecek.