130 takımın 6 ay boyunca profesyonel ligleri aratmayan mücadelesinin sergilendiği Lig Bursa 4. Sezon Halı Saha Turnuvası’nda oynanan final maçıyla tamamlandı. Nefes kesen final mücadelesinde Onur Oto Boya’yı 2-0’lık skorla mağlup eden Zeybek Oto, kupayı kaldırdı. Zeybek Oto, aldığı kupa ile turnuvadaki büyük ödülün de sahibi oldu.

5. SEZONDA SÜRPRİZ ÖDÜLLER TAKIMLARI BEKLİYOR

Bu yıl 4’üncüsünü düzenledikleri turnuvanın ilerleyen yıllarda daha büyük organizasyonla gerçekleştirmeyi hedeflediklerini belirten Emrah Cide, "Turnuva boyunca maçları canlı olarak vermenin yanında maç sonu röportajları ve güncel istatistiki değerlendirmeler ile maçların sistemli analizlerini yapıyoruz. Ayrıca beş yıldızlı otelde gerçekleştirilen kura çekimi ve sezon sonu kupa seremonisi ile profesyonel organizasyonları aratmayan bir havada turnuva düzenlemenin gururunu yaşıyoruz. Organizasyonumuzu daha da büyüterek Türkiye çapında tanınırlığını artırmak en büyük hedefimiz. Ekip olarak da bunun için büyük çaba gösteriyoruz. Bu konuda emeği geçen ve destek veren herkese teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Şimdiden yeni turnuvanın kayıtlarının başladığını hatırlan Emrah Cide, Lig Bursa’nın sürpriz ödülleriyle dolu olacağı turnuvanın 5. sezonuna futbola gönül veren herkesi davet etti.