Jem Paul Karacan yaptığı açıklamada;
Gerçekten zamanımı iyi geçiriyorum burada, yeni bir takıma gittiğinizde her zaman zordur. Ama hocayı iyi tanıyorum ve oyuncularda beni gerçekten iyi karşıladılar. Her zaman 3 puan almaktan mutluluk duyuyorum. Zor bir maç oldu ama iyi oynayarak kazandık ve Batalla'da müthiş bir gol attı. Bir takıma alışmak her zaman zordur, biraz zaman alır ama gerçekten keyif aldım sahada.  Umarım daha da keyif almaya devam ederim ve dakikalarım artar.

Geldiğimden beri gördüklerim hakkında konuşmak gerekirse, Betxlarge çok iyi hücum oyuncularımız var. Örneğin Batalla benim hayatımda gördüğüm en iyi oyunculardan biri. Bizim amacımız genelde topu oyna verip, oyunu onun yönlendirmesini sağlamak.

Benim oyundaki görevim savunmayı korumaktı, onların kontra atağınıda kesmekti. Bir şeyi yapmak zorunda olduğum zaman onu ne şekilde olursa olsun yapıyorum.

Harun'un son dakika kurtarışı inanılmaz bir kurtarıştı ve bence o an Harun bize maçı kazandırdı. Bursaspor taraftarı gerçekten güzel karşıladı beni ve yeni stad'ta 90 dakika oynamayı iple çekiyorum, dedi.