Bursaspor Sportif Direktörü İsmail Ertekin, "Bursaspor’da tavanından tabanına kadar yıllarca görevler yaptım. Ama 18 senelik bir boşluğumuz var. Çok heyecanlıyım. İnanılmaz arzuladığım bir görev. Hem teknik hem de idari açıdan umarım katkı sağlarım" dedi

Ertekin, "Onun için buradayım. Bu yıl diriliş yılı… Biz de bu lafın altında kalmamız gerekiyor. Sadece teknik adam ve yöneticiler beceremez. Taraftarımız ve basınımız birlikte olursak beceririz. Birliktelikten taviz vermeyelim. Geçmişteki kötü olayları unutalım ama onlardan da ders çıkartalım. Hep birlikte yükselişe geçeceğiz. Bursaspor çok büyük bir kulüp. Yerimiz belki kötü olabilir ama biz büyüklüğümüzü her daim göstermek zorundayız."         

'HAYALİMİN OLDUĞU YERDEYİM'      

Bursaspor'un yeni teknik direktörü Tahsin Tam, "Hayalimin olduğu yerdeyim" dedi.

Bursaspor'un yeni teknik direktörü Tahsin Tam, basın toplantısında şu açıklamayı yaptı: "Hayalimin olduğu yerdeyim. Geçmişte de antrenörlük yaptım. 2010 yılında bir serüvene başladım ve birçok takımda yardımcı antrenörlük yaptım. Birçok ülkede futbolcu izledim. Bodrumspor'la birlikte tek başıma yola devam etme kararı aldım. Geçen sene de Karacabeyspor'la güzel işlere imza attık. Bursaspor çok büyük bir camia. Taraftarın beklentisini çok iyi biliyorum. Çünkü biz de taraftarın bir parçasıydık. Biz de o tribünlerde takımı destekledik. Transfer tahtasının açılıp açılmamasına takılmadık. Biz büyük tarihler yazmış takımız. Bizim üzerimize sadece biraz toz geldi. Altın, yine altındır. Kendi çocuklarımızla birlikte iyi işler yapacağız. Onlara da aidiyet duygusu yaşatacağız. O duyguda sarsılmalar olmuş. Belki kendilerini dışlanmış ve değersiz hissettiler. Biz onlara kendilerini değerli hissettireceğiz ve farkındalık yaratacağız. Disiplinden taviz vermeyeceğiz. Mutlu olacağız. Mutlu olmayan insandan verim alamazsınız." ifadelerini kullandı.