U14 Takım kaptanı Mustafa Enes yemek sonrasında emeği geçen herkese teşekkür etti  ve yaptığı kısa konuşmada “Öncelikle hepiniz hoş geldiniz. Bu değerli yemeğe hepiniz katıldığınız ve bizlere böyle bir ortam sağladığınız için  arkadaşlarım ve kendi adıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Sporcu velilerinden Mahmut Kaya yaptığı açıklamada “Biz veliler olarak evlatlarımızı sizlere emanet ediyoruz. Hepimizin geleceği, en kıymetli varlıkları evlatlarımız. İnanıyorum ki geleceği inşa etmenin esas yolu çocuklarımızdan, gençlerimizden geçiyor. Geleceğin daha iyi şekillenmesi için şimdiden gençlerimizi, çocuklarımızı çok iyi yetiştirmemiz lazım. Onları kişilik olarak da, ahlaki olarak da çok iyi yetiştirmeliyiz. Bunun için spora, eğitime önem veriyoruz, önem vermeye devam edeceğiz. Çocuklarımızı sizler gibi değerli hocalarımıza teslim etmekten onur duyuyoruz. Gecemize katılan herkese teşekkür ediyorum.

U14 futbol takımı antrenörü Yunus Memiş yemekte hedefleri ile ilgili bilgiler verdi

Haftaya başlayacak olan u 14 elit liginde Sezon öncesinde bizlerin burada toplanmasına vesile olanlara ve davete icabet eden siz velilerimize sporcularımıza ve inegolspor gençlik geliştirme sorumlumuz Özgür Şahin hocama teşekkür ediyorum.

10 ağustos itibari ile başladığımız bu görevde inegolspor alt yapısı olarak önceliğimiz iyi bir birey iyi bir vatandaş ve iyi bir inegolspor sevdalısı gençler yetişmektir. ikinci olarak ise futbol oyununu sevdirmek ve bu oyunu doğru bir şekilde oynatmak, oynarken gelimsek. Bu zaman kadar 8 hazırlık maçı oynandı ve tüm oyuncularımıza şans vererek takim için ve kendileri için değerlendirmeler yapabilme fırsatım oldu. Eksikliklere rağmen belli bir seviyeye geldiğimizi söyleyebiliriz. Umarım sezon içersinde bu eksiklere rağmen güzel skorlarda gelirse oyuncularımız özgüven kazanacak ve daha iyi bir futbol izleteceklerdir

SONUC DEGIL SUREC ODAKLI BAKIYORUZ

Şartlar ne olursa olsun hangi ligde oynarsak oynayalım skordan ziyade süreç odaklı çalışmalar yapacağız. Her oyuncumuzun gelişimini yakından takip ederek nerden nereye geldiğini tartışacağız. Seneye u 15 gelişim ligine katılacak olan grubumuzun hangi düzeyde gelişmeler kaydettiğini göreceğiz ve gelişmek daha iyi olabilmek için sureci en verimli şekilde tamamlamak için çalışmalarımızı yoğunlaştıracağız. Tekrar hepinize teşekkür ediyor sezonumuzun hayırlı olmasını temenni ediyorum.

İnegölspor altyapı genel koordinatörü Özgür Şahin “Sevgili Velilerim, değerli antrenör arkadaşım ve siz değerli sporcu kardeşlerimiz, bu geceki yemeğe hepiniz hoş geldiniz. Sezon başında ki süreç Yunus MEMİŞ hocamızın sizlerle çalışması ile başladı. Yunus Memiş hocamız inegölde çeşitli amatör kulüplerde antrenörlük yaptı, 3 senedir süper amatör ligde antrenör olarak görev alan bilgisi, birikimi olan antrenör arkadaşımızdır. Süper amatör kümede antrenörlük yapmış bir hocamızın, sizlerin eğitiminin başında bulunması, bu anlamda bizim adımıza, İnegölspor alt yapımız adına da size verdiğimiz önemi gösterme adına çok önemlidir. Başlangıcımızı bu şekilde yaptık. Yeterli hazırlık dönemide gerçekleştirdik. Önümüzdeki hafta herhangi bir aksilik olmazsa maçlarınız başlayacak. Orada İnegölsporu en iyi şekilde temsil edeceğinize cani gönülden inanıyorum. Eksiklerimiz var, ama bunları çalışarak  en üst düzeye geleceksiniz. Bütün çabamız bu doğrultudadır. Biraz önce hocamız bahsetti. Bizim birinci önceliğimiz hiçbir zamaN maçı Maçı kazanmak olmadı ve olmuyacak.Oyun ve maçı kazanmak ana amaçlarımızdan bir tanesi.  Biz her zaman Fair play in, centilmenliğin, dostluğu her zaman ön plana aldık. Almaya da devam edeceğiz. Sizlerde maçlarda bu doğrultuda çalışacaksınız. Bizlere bu doğrultuda sunum yapacaksınız. Sizlerden istediğimiz şeyler, antrenmanlarda, hazırlık maçlarında, sizden istediklerimizi maçlara yansıtmanızdır.  Skor gelecek, gelmeyecek, bu bizim için çok önemli değil. Sadece baktığımız nokta, sporcu grubumuz gelişiyor mu, gelişmiyor mu. Gelişmeyen arkadaşlarımız la süreç içinde yollarımızı ayıracağız.  Gelişmeye devam eden arkadaşlarımızla yolumuza devam edeceğiz. Alt yapıda tüm hoca arkadaşlarım fedakarca çalışmaktadırlar.Neyi daha iyi yapabiliriz sürekli bunun üzerinde durmaktayız.U13 yaş grubundan başlamak üzere tüm yaş gruplarımıza antrenman ve kamp malzemeleri dağıtıldı ve siz değerli velilerimizden herhangi bir ücret istenmedi.Bu imkanları sağlayan Başta yönetim kurulu başkanımız Eşref GÜÇ’e ve yönetim kurulumuza çok teşekkür ediyorum.Eldeki tüm imkanları bize sunmaya çalışıyorlar.Oynayacağınız müsabakalarda şimdiden hepinize başarılar diliyorum. Allah yardımcınız olsun" dedi.