Ara tranferde Bilecik Dodurgaspor'a giden stoper Ahmet Coşkun Ateş ve Cerrahspor'a gidip şampiyonluk yaşayan kanat Yalçın Keskin ile tekrar anlaşarak sözleşme imzaladı.

Kulüp Tesislerinde düzenlenen imza töreninde konuşan Başkan yardımcısı Bilal Doğan şunları söyledi: "Transfer çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bugünde mevcut oyuncumuz Cerrahspor ‘dan kanat Yalçın Keskin ile 1 yıllık anlaşma sağladık. Yalçın Keskin ve Ahmet Coşkun Ateş bu liglerde adından sıkça söz ettiren başarılı bir oyuncu. Takımımıza katkı sağlayacaklarından şüphemiz yok. Anlaşmanın her iki taraf içinde hayırlı olmasını diliyorum. Transfer çalışmalarımız sürüyor. Prensipte anlaşmaya vardığımız oyuncularımız var, yakında hepsi ile resmi imzaları atarak takımımıza katacağız." dedi.

363740902_762485015882966_380254915929339334_n

Tecrübeli oyuncu Ahmet Coşkun Ateş ise Anadolu fk gibi büyük bir camiaya geldiği için mutlu olduğunu belirterek “İlk önce bireysel anlamda iyi bir performans sergileyip takımıma katkıda bulunmak istiyorum. Sonra takım halinde inşallah bir üst lige çıkmayı hedefliyoruz. Bu hedef için buradayım. Hedeflere ulaşmak için çok çalışmamız lazım. Çok çalışıp hedefe ulaşacağız inşallah. Anadolu fk camiasını yakından biliyorum. 2. senesinde geldiğim için mutluyum. Taraftarlarımızın desteklerini bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Editör: Haber Merkezi