banner300

Yotube Bursasporx.com

Bursa Altınşehirli miniklerin şampiyonluk sevinci

2015-2016 (U13) Futbol Ligi’nde kendi grubunda şampiyon olan Nilüfer Altınşehir Spor Kulübü takımı ve idarecilerini kabul eden Başkan Mustafa Bozbey hepsini ayrı ayrı kutladı.

Genel 09.11.2016, 13:22
Bursa Altınşehirli miniklerin şampiyonluk sevinci

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Halk Evi’ndeki makamında minik şampiyonları ağırladı. 2015-2016 (U13) Futbol Ligi sezonunda Klasman 2. Grup’ta şampiyon olan Nilüfer Altınşehir Spor Kulübü futbolcuları, teknik heyet ve idarecileri Başkan Mustafa Bozbey’i ziyaret etti.

Kulüp Başkanı ve aynı zamanda takım antrenörü olan M. Reşit Güner ve Altınşehir Mahalle Muhtarı Celal Boyoğlu’nun da hazır bulunduğu ziyarette Başkan Bozbey takım sporcularını tek tek kutladı.

Sporcu miniklere öğütlerde de bulunan Başkan Mustafa Bozbey "Başarınızdan dolayı kutluyorum. Sportif başarının yanında derslerinizde de başarılı olmanız gerekir. Hayatın her alanında hedefiniz olmalı.

Hepinizden bir enstrüman çalmayı öğrenerek sanatsal yönünüzü de geliştirmenizi istiyorum" dedi. Minik sporcular ve antrenörleri de Başkan Bozbey’e yeni sezonda da başarı sözü verdi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@