‘Gemlik’te spora profesyonel anlamda neler yapılabilir’ konusunu bu hafta duayen ağabeylerim Halil Çelebi ve Haydar Yiğit ağabeylerimle enine boyuna ele aldık ve birlikte su kanıya vardık.

İlk etapta Serbest Bölgemizdeki yaklaşık 65 güzide firmamızı Gemlik’imizin başta ticaret müdürlüğümüzdeki büyüklerimiz vasıtası ile en önemlisi sevgili belediyemizin önderliğinde tüm Gemlik ilçemizin ileri gelenleriyle bir araya getirmeliyiz.

Geçmişte olan kırgınlıkları bir kenara bırakmalıyız. Serbest bölge firmaları ve tüm Gemliklilerle birlikte farkındalık yaratıp birlik beraberliği tesis etmeliyiz.

Gemlikspor’umuzun profesyonel lige taşınmasında önderlik yapmasını sağlamalıyız. ‘Dün dünde kalmış, bugün ne yapmalıyız’ı proje haline getirmeliyiz. Bunu sporumuz ve sporcularımız adına beklemekteyiz. Gemlik’te bulunan spor kulüplerimiz, bu birlik ve beraberlikte gönüllü olduklarını beyan etti.

Tüm takımlarımız ile sürekli istişare içindeyiz. Kulüplerimiz canı gönülden bu düşünceyi taşıyor. ‘Gemlikspor özenilecek bir takım’ diyerek kendi oyuncularımızı motive etmeliyiz. Kulüpler de bunun farkına vardı. Tüm Gemlikli sporseverler, güzel günler bizleri bekliyor. Tüm olumsuzlukları geride bırakıp önümüze bakalım. Her şey güzel olsun…

Bu arada Gemlikspor’da Mehmet Şengeldi ve ekibi görevinden ayrıldı. Kendilerine bundan sonraki kariyerlerinde başarılar diliyoruz.