Cansınız hepiniz,can...

Mustafa Er'in dediği gibi bizde eksik oyuncu olmaz, her bir gencimiz sahaya çıktığında gereken mücadeleyi verir.

Geçen hafta Giresun karşısındaki yenilgiye rağmen, büyük bir gurur yaşatan gençlerimiz, yine gereğini yapacak ve bu defa galibiyeti almak için ellerinden geleni yapacaklardır.

Benim gençlerden isteğim, asla bu maçı mutlaka kazanmalıyız baskısını hissetmesinler.

Elbette kazanmak istiyoruz ama sizlerden beklentimiz bu ağır yükün altında kalmamak için mücadele etmenizdir.

Sizler zaten iyi futbolcularsınız, karşınızda sizlerden yaşça daha büyük ve tecrübeli oyuncular olacak; bir mağlubiyet durumunda sizlere asla bir tepki olmayacaktır. Sizden beklenen tek şey, sahada basmadık yer bırakmamanız ve armamızı asilce taşımanız.

Elinizden geleni yapın yeter, biz sizi çok seviyoruz.

Stat boş olsa da bilin ki ekran karşısında sizi gururla izleyen taraftarınız olacak. Bursaspor'un bütün dertlerinin sizlerle hiç alakası yok ama bu dertleri size çektiriyoruz,hakkınızı helal edin.

İleride hepiniz hayalini kurduğunuz hedeflere ulaşabilecek yetenektesiniz ki size bu formayı teslim ediyor Bursaspor.

O formayı giymeyi hayal eden binlerce çocuktan, bu şansı bulanlar sizlersiniz.

Sizi bize tanıtan Bursaspor kulübüne minnet duyun ve günü geldiğinde bugünleri, sizi siz yapan sahalara, sizleri sürenleri unutmayın. İçinizde her daim Bursaspor olsun. Bir gün ekmeğinizin peşine gitmek için yuvadan ayrılmak zorunda kalırsanız, bugünlerin vefasını o günlerde gösterin bize. Sonuçta ayrılık için üzülsek de kavuşmak için aynı şehirde sizi bekliyor olacağız.

Tuzlaspor maçı elbette zor geçecek, kolay maç yok. Geri de düşebilirsiniz ama asla pes etmeyiniz . Dediğim gibi sizden tek istediğimiz adam gibi mücadele etmeniz. Tüm sıkıntıların sebeplisi siz değilsiniz, galibiyet isteğiniz yüksek, kaygınız düşük olsun.

Gazanız mübarek olsun.

Sevgilerimle...