banner300

Yotube Bursasporx.com

Yeşil Çevre Kooperatifi'nden Bursaspor'a loca desteği

Yeşil Çevre Kooperatifi’nin Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı da yapan Bursa Valisi İzzettin Küçük, Bursaspor Vakfı ziyaretinde kooperatifin Timsah Arena’dan almış olduğu 2 adet locanın sözleşmesini imzalayarak, Bursa’nın tüm kuruluşlarının Bursaspor’a maddi manevi destek olmaları gerektiğini vurguladı.

Bursaspor 03.04.2017, 15:33 03.04.2017, 15:37
Yeşil Çevre Kooperatifi'nden Bursaspor'a loca desteği

Bursa Valisi İzzettin Küçük loca alımı konusunda, "Bursaspor’umuza hayırlı, uğurlu olsun. Bursa’nın bütün kuruluşları Bursaspor’un yanındadır. Yeşil Çevre Kooperatifi de 15’şer kişilik iki tane locayı kiralamıştır. Hem maçlara iştirak ederek üyeler Bursaspor’a tribünde destek verecekler hem de bu maddi bir destektir.

Ben Yeşil Çevre Kooperatifi üyelerine çok teşekkür ediyorum. Bunun devamını diğer kuruluşlardan talep ediyoruz. Boşa giden bri destek değildir. Geri dönüşü muhteşemdir. Bursa’nın reklamı olarak, turizm ve kentimizin imajı olarak kat be kat geri dönecektir. En önemlisi Bursaspor markamızdır. Ortak değerimizdir. Başka hiçbir sonuç olmasa bile bu takıma destek vermek hepimizin görevidir. Localar Bursaspor’a hayırlı olsun" dedi.

Bursaspor Başkanı Ali Ay, Vali İzzettin Küçük’e destekleri için teşekkürlerini sundu.  

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@