banner300

Yotube Bursasporx.com

Taşkın Güngör "Bugün Her Şeyden Memnunum"

İnegölspor Teknik Direktörü Taşkın Güngör, kendi sahalarında 1-0 galip geldiği Keçiörengücü maçına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Bursaspor 14.03.2016, 14:34 14.03.2016, 14:38
Taşkın Güngör "Bugün Her Şeyden Memnunum"

Teknik Direktör Güngör, Bazı maçlarda stratejik olarak farklı oyun oynanır. Bizim bu saatten sonra skora oynamamız lazım. Haddimizi aşan bir oyun oynama lüksümüz yok. Öne geçtikten sonra bulduğumuz pozisyonları kullanabilsek çok farklı maç olurdu. Bu pozisyonları kullanamayınca farklı bir maç görüntüsü ortaya çıktı. Skoru korumaya çalıştık. Futbolun sadece hücum yönü yok. Bu işin psikolojisi var. Yenilseydik play-off’un dışında kalacaktık. Burada iyi oyuna bakılmaz. Tüm futbolcularımı ve taraftarlarımızı tebrik ediyorum. Aldıkları bir 3 puan var. Gerisi benim için teferruat. 1-0 zor bir sonuç. Baktığımızda çok ciddi pozisyonlar veren bir takım değiliz. Lig bir maraton. Bu maratonda 34. Haftanın sonunda nerede olacağımız önemli. Geçmiş haftalara bakmanın anlamı yok. Ankaragücü maçı çok stresli olacak. Ancak İnegölspor takımı sahaya çıktığında onurlu bir şekilde mücadelesini yapar. Ben bugün her şeyden memnunum, dediKulüp Başkanı Eşref Güç'ün açıklamaları da şu şekilde oldu.

Artık play-off adına Ankaragücü maçını almaktan başka çaremiz yok. Yenemiyorsan yenilmeyeceksin. Çünkü direkt rakibimiz. Ankaragücü’nde de bir düşüş var zaten. İşimizi yapmamız lazım. Bundan sonra maç maç bakmak lazım. Her maç final. Ankaragücü maçını aldığımızda ahar rahat play-off’un içerisine gireceğimizi düşünüyorum. Bunlar 3 sonuçlu maçlar. İnegölspor şu anda fena değil iyi oynuyor. İstikrarlıyız. Kadromuz çok geniş olmasa da oyuncularımız özverili oynuyorlar. Önümüzdeki hafta en kötü beraberlik almalıyız. Galip gelirsek play-off için çok önemli bir adım atmış oluruz, dedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@