banner300

Yotube Bursasporx.com

Rıza Çalımbay maç sonu açıklamaları

Kasımpaşa Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Bursaspor maçı sonrasında verdiği kısa röportajda hak ettikleri bir mağlubiyet olduğuna deyindi. Maçın hakemi Kutluhan Bilgiç'in aldığı kararları da eleştiren Çalımbay, Kasımpaşa'dan ne istiyorlar ben onuda anlamıyorum dedi.

Bursaspor 20.03.2016, 19:47 20.03.2016, 20:09
Rıza Çalımbay maç sonu açıklamaları

Rıza Çalımbay maç sonu yayıncı kuruluşa verdiği açıklamada şunları söyledi, Bir kere mağlubiyeti hakettik. Şöyle hakettik ya ben inanamadım defansımızın yaptığı hatalara gerçekten inanamadım. Daha maçın başı 9. dakka gol yiyorsun ve ondan sonra yaptığınız bireysel hatalar, yapmamamız gereken hatalarla maç bi anda 3 oluyor. Ondan sonra toparlanmaya çalışıyorsun. Biliyorsunuz en az gol yiyen takımlardan bir tanesiydik, ama defansı bir türlü kuramadık sakatlıklar ve cezalar derken, bu kadar beklemiyordum bir takımın bu kadar hata yapacağını beklemiyordum.

İkinci yarı gol bulmamız gerekiyordu, onuda bana göre yakaladık. Ama ben hakem arkadaşları anlamıyorum, bu penaltıyı nasıl vermiyorlar yani neden vermiyorlar ben anlamıyorum. Bana göre bilerek vermiyorlar, 1 hata 2 hata 3, 4, 5 hata 15 tane sayayım. Yazık günah 47. dakika atsak belki oyunu değiştiricek ikinci yarı iyi oynadık gerçekten iyi oynadık. Malesef hakem arkadaşları Kasımpaşa'dan ne istiyorlar Slot Oyunları ben onuda anlamıyorum. Az biraz dikkat etsinler, yazık günah. İtiraz etsek sizi oyundan atıyorlar veya başka bir şey söylüyorlar. İçleri rahat ediyormu, şu penaltıyı ver artık göz göre göre çocuğun ayağına vuruyor, vermesi lazım ama vermiyorlar. Sağolsunlar bu sene bizi aldılar bi kenara attılar, ellerinden geleni yaptılar. Dediğim gibi ben bunların hata olduğuna inanmıyorum.

Ben çok üzüldüm defansımızı bu kadar beklemiyordum, bu kadar kötü oynayacaklarını ve hata yapacaklarına inanmıyordum. O yüzden de biz malubiyeti hakettik. Ama ikinci yarı gerçekten iyi oynadık. Belki o penaltıyı verse golü atabilsek oyun değişebilirdi. Ama yapacak bir şey yok. Lig'de böyle şeyler yaşanıyor, artık kalan 8 tane maç var onları inşallah iyi bir şekilde bitirmeye çalışacağız, dedi

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@