İnegölspor'da Zonguldak hazırlıkları

TFF 2.Lig Beyaz Grup ekiplerinden İnegölspor Teknik Direktörü Murat Yoldaş, Pazar günü saat 13.30'da sahalarında ağırlayacakları Zonguldak Kömürspor maçına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Futbol 29.01.2020, 15:10
İnegölspor'da Zonguldak hazırlıkları

TFF 2.Lig Beyaz Grup ekiplerinden İnegölspor, Zonguldak Kömürspor maçı hazırlıklarını kulüp tesislerinde yaptığı çalışma ile sürdürdü.

Antrenman sonrası açıklama yapan Teknik Direktör Murat Yoldaş, şunları söyledi: "Bundan sonraki her maç zor. Zaten ona göre oynuyoruz ama mücadelemiz, azmimiz, hırsımız aynı şekilde devam ediyor. Kazanmak için varımızı yokumuzu ortaya koyacağız. Her maçın zor olduğunun bilincindeyiz. Olduğumuz yerde ve yukarıya doğru tırmanışımızı devam ettirmek istiyoruz. Zor olacağını da biliyoruz ama çalışmalarımızda o yönde gayet güzel gidiyor. Kazanıp yolumuza devam etmek istiyoruz. Yasin’in sakatlığı var. Onun zor görünüyor. Onun haricinde eksiğimiz yok. Taraftarlarımız bizim için en büyük güç. Arkamızda, yanımızda olmaları bizim için çok önemli. Her zaman bunu hissettirdiler. Bu maçta da yanımızda olmalarını biliyorum. Mutlaka olacaklardır. Onların destekleriyle kazanacağımıza inanıyoruz."

Yorumlar (0)
banner286

Gelişmelerden Haberdar Olun

@