banner300

Yotube Bursasporx.com

Hamza Hamzaoğlu "İstediğimiz gibi olamadı"

Bursaspor Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu, Aydınspor 1923 maçının ardından düzenlenen basın toplantısında 10 kişi kaldıktan sonra riski göze aldıklarını ve takımın 9 kişi oynamasına rağmen göstermiş olduğu savaşçı mücadelenin kendisini mutlu ettiğini söyledi.

Bursaspor 22.12.2016, 16:52 22.12.2016, 16:55
Hamza Hamzaoğlu "İstediğimiz gibi olamadı"

Hamza Hamzaoğlu, karşılaşma sonrasında şu açıklamayı yaptı "Kupada kazanarak yolumuza devam etmek istiyorduk ama istediğimiz gibi olamadı. Sahaya değinmek istemiyorum maalesef böyle zeminde oynamak zorunda kaldık.Maçın başında oyunculara söylemiştim. Bu sahada iyi mücadele etmek lazım demiştim. İlk yarıda o mücadeleyi ortaya koyamadık.

Bir kişi de eksik kaldık. Rakibi kutluyorum oynaması gerektikleri gibi oynadılar. Hak ettikleri galibiyeti aldılar. İkinci yarıda risk aldık.Maçı kaybetmeyi de göze aldık. Başka şeyleri kazanmamız gerekiyordu. Maçtan sonraki gördüğüm tabloda herhalde onu da kazandığımızı düşünüyorum. Eksiğimiz çok ama hiç önemli değil.

Kim oynarsa oynasın aynı mücadeleyi gösteriyor. Bu da beni mutlu ediyor.bSavaşçı ruhu kazandık. 9 kişiyle maçı çevirmek için mücadele ettik. Ancak hem rakip hem de saha buna müsaade etmedi. Bu şartlarda bu sonuç normal diye düşünüyorum." dedi.

İsmail'in sakatlığı daha ciddi
Karşılaşma içinde sakatlanarak oyunda devam edemeyen İsmail Konuk ve Merter Yüce’nin durumları hakkında da açıklamalarda bulunan Hamza Hoca, "İsmail’in sakatlığı biraz daha ciddi görünüyor. Merter’i ise sakatlığını hissettiği anda çıkardık. İnşallah yetişir ama yetişmese de çok önemli değil. Diğer arkadaşlarımız onların açığını kapatacaktır" dedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@