banner320

banner301

banner300

Yotube Bursasporx.com

Bursaspor'un kupa maçının tarihi belli oldu

Futbolda Ziraat Türkiye Kupası 3. tur maçlarının programı Türkiye Futbol Federasyonu tarafından açıklandı.

Bursaspor 12.09.2017, 22:20 12.09.2017, 22:44
Bursaspor'un kupa maçının tarihi belli oldu

Buna göre Bursaspor'un Ziraat Türkiye Kupası'nda konuk edeceği Tarsus İdmanyurdu karşılaşması 20 Eylül 2017 Saat 20:30'da Timsah Stadı'nda oynanacak. Öte yandan Bursaspor Pilot Takımı Yeşil Bursa - Karşıya mücadelesi aynı gün (20 Eylül) saat 15:30'da Minareli Çavuş Spor Tesisleri'nde oynanacak.

Bir diğer Bursa temsilcilerimizden İnegölspor, ilçe stadında Süper Lig ekiplerinden Evkur Yeni Malatyaspor'u 20 Eylül Çarşamba saat 13:00'de konuk edecek

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 19, 20 ve 21 Eylül tarihlerinde tek maç eleme usulüne göre oynanacak 3. tur karşılaşmalarının programı şöyle:

19 Eylül Salı
13.00 Tokatspor-Kahramanmaraşspor (Tokat Gaziosmanpaşa)
13.00 Anadolu Bağcılar-Konya Anadolu Selçukspor (Mahmutbey)
13.45 Şanlıurfaspor-Pazarspor (Mardin 21 Kasım)
14.30 Diyarbekirspor-İstanbulspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)
15.00 Payasspor-Amed Sportif Faaliyetler (Payas İlçe)
15.30 SBS İnşaat Kırklarelispor-Niğde Belediyespor (Kırklareli Atatürk)
15.30 Menemen Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği (Bergama 14 Eylül)
15.30 Muğlaspor-Etimesgut Belediyespor (Muğla Atatürk)
15.30 Bandırmaspor-Çorum Belediyespor (Bandırma 17 Eylül)
15.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Gazişehir Gaziantep (Bodrum İlçe)
16.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Kayserispor (Van Atatürk Şehir)
17.00 Balıkesirspor Baltok-Kars 36 (Balıkesir Atatürk)
19.00 Boluspor-Sinopspor (Bolu Atatürk)
19.00 Kemerspor 2003-Sivas Belediyespor (Akdeniz Üniversitesi)
19.00 Mersin İdmanyurdu-Orhangazi Belediyespor (Mersin)

20 Eylül Çarşamba
13.00 İnegölspor-Evkur Yeni Malatyaspor (İnegöl İlçe)
14.00 Baysal İnşaat Düzyurtspor-Gümüşhanespor (Ahmet Suat Özyazıcı)
14.30 Batman Petrolspor-Göztepe (16 Mayıs Şehir)
15.00 Sancaktepe Belediyespor-Elazığspor (Maltepe Hasan Polat)
15.00 Erzin Belediyespor-Fatih Karagümrük (Erzin Şehir)
15.00 Hatayspor-Ergene Velimeşespor (Antakya Atatürk)
15.00 Kozan Belediyespor-Adanaspor (İsmet Atlı)
15.00 Hacettepe-Yeni Altındağ Belediyespor (Cebeci İnönü)
15.00 Keçieröngücü-Silivrispor (Aktepe)
15.00 Kastamonuspor 1966-Ofspor (Kastamonu Gazi)
15.00 Denizlispor-Düzcespor (Denizli Atatürk)
15.30 Tuzlaspor-Zonguldak Kömürspor (Tuzla Belediye)
15.30 Bergama Belediyespor-Sarıyer (Bergama 14 Eylül)
15.30 Yeşil Bursa-Karşıyaka (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)
15.30 Kocaeli Birlikspor-Edirnespor (Alparslan Türkeş)
16.00 Akın Çorap Giresunspor-Cizrespor (Giresun Atatürk)
17.00 Altay-Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor (İzmir Atatürk)
19.00 Adana Demirspor-Bayrampaşa (Adana 5 Ocak Fatih Terim)
19.00 Gaziantepspor-Tire 1922 (Gaziantep)
19.00 Altınordu-Sultanbeyli Belediyespor (Bornova)
19.00 Bucaspor-Pendikspor (Yeni Buca)
19.00 Manisaspor-Arsinspor (Manisa 19 Mayıs)
19.00 Samsunspor-Ankara Demirspor (Stat açıklanmadı)
20.30 Fethiyespor-Nazilli Belediyespor (Fethiye İlçe)
20.30 Bursaspor-Tarsus İdmanyurdu (Bursa Büyükşehir Belediye)

21 Eylül Perşembe
13.00 Anagold 24Erzincanspor-Eskişehirspor (Erzincan 13 Şubat Şehir)
15.00 Eyüpspor-Sakaryaspor (Stat açıklanmadı)
15.00 Kızılcabölükspor-Ümraniyespor (Kızılcabölük Semt Sahası)
16.00 Demir Grup Sivasspor-BUGSAŞ Spor (Yeni 4 Eylül)
17.30 Afjet Afyonspor-MKE Ankaragücü (Afyonkarahisar Yeni Şehir)
19.30 Çaykur Rizespor-Nevşehirspor Gençlik (Çaykur Didi)

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Galatasaray 22 54
2. Fenerbahçe 21 45
3. Başakşehir 21 40
4. Beşiktaş 21 39
5. A.Demirspor 21 38
6. Trabzonspor 22 38
7. Kayserispor 21 32
8. Konyaspor 21 27
9. Karagümrük 21 26
10. Gaziantep FK 22 25
11. Alanyaspor 22 25
12. Sivasspor 22 24
13. Antalyaspor 21 24
14. Hatayspor 21 23
15. Ankaragücü 21 22
16. Kasımpaşa 22 22
17. Giresunspor 21 21
18. İstanbulspor 22 21
19. Ümraniye 21 14
Takımlar O P
1. Samsunspor 22 42
2. Eyüpspor 21 41
3. Bodrumspor 21 38
4. Pendikspor 22 37
5. Rizespor 21 37
6. Keçiörengücü 22 37
7. Sakaryaspor 22 37
8. Bandırmaspor 21 34
9. Boluspor 22 34
10. Manisa FK 21 30
11. Göztepe 22 30
12. Adanaspor 22 25
13. Tuzlaspor 22 22
14. Altay 22 19
15. Erzurumspor 22 18
16. Altınordu 21 17
17. Gençlerbirliği 22 16
18. Denizlispor 22 16
19. Yeni Malatyaspor 22 17
Takımlar O P
1. Arsenal 20 50
2. M.City 21 45
3. M. United 21 42
4. Newcastle 21 40
5. Tottenham 22 39
6. Brighton 20 34
7. Brentford 21 33
8. Fulham 22 32
9. Chelsea 21 30
10. Liverpool 20 29
11. Aston Villa 21 28
12. Crystal Palace 21 24
13. Nottingham Forest 21 24
14. Leicester City 21 21
15. Wolves 21 20
16. West Ham United 21 19
17. Leeds United 20 18
18. Everton 21 18
19. Bournemouth 21 17
20. Southampton 21 15
Takımlar O P
1. Barcelona 20 53
2. Real Madrid 20 45
3. Real Sociedad 20 39
4. Atletico Madrid 20 35
5. Villarreal 20 31
6. Real Betis 20 31
7. Athletic Bilbao 20 29
8. Rayo Vallecano 19 29
9. Osasuna 20 29
10. Mallorca 20 28
11. Girona 20 24
12. Celta Vigo 20 23
13. Real Valladolid 20 23
14. Almeria 19 22
15. Espanyol 20 21
16. Sevilla 20 21
17. Valencia 20 20
18. Cadiz 20 19
19. Getafe 20 18
20. Elche 20 9