banner301

banner300

Yotube Bursasporx.com

Bursaspor'un kupa maçının tarihi belli oldu

Futbolda Ziraat Türkiye Kupası 3. tur maçlarının programı Türkiye Futbol Federasyonu tarafından açıklandı.

Bursaspor 12.09.2017, 22:20 12.09.2017, 22:44
Bursaspor'un kupa maçının tarihi belli oldu

Buna göre Bursaspor'un Ziraat Türkiye Kupası'nda konuk edeceği Tarsus İdmanyurdu karşılaşması 20 Eylül 2017 Saat 20:30'da Timsah Stadı'nda oynanacak. Öte yandan Bursaspor Pilot Takımı Yeşil Bursa - Karşıya mücadelesi aynı gün (20 Eylül) saat 15:30'da Minareli Çavuş Spor Tesisleri'nde oynanacak.

Bir diğer Bursa temsilcilerimizden İnegölspor, ilçe stadında Süper Lig ekiplerinden Evkur Yeni Malatyaspor'u 20 Eylül Çarşamba saat 13:00'de konuk edecek

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 19, 20 ve 21 Eylül tarihlerinde tek maç eleme usulüne göre oynanacak 3. tur karşılaşmalarının programı şöyle:

19 Eylül Salı
13.00 Tokatspor-Kahramanmaraşspor (Tokat Gaziosmanpaşa)
13.00 Anadolu Bağcılar-Konya Anadolu Selçukspor (Mahmutbey)
13.45 Şanlıurfaspor-Pazarspor (Mardin 21 Kasım)
14.30 Diyarbekirspor-İstanbulspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)
15.00 Payasspor-Amed Sportif Faaliyetler (Payas İlçe)
15.30 SBS İnşaat Kırklarelispor-Niğde Belediyespor (Kırklareli Atatürk)
15.30 Menemen Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği (Bergama 14 Eylül)
15.30 Muğlaspor-Etimesgut Belediyespor (Muğla Atatürk)
15.30 Bandırmaspor-Çorum Belediyespor (Bandırma 17 Eylül)
15.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Gazişehir Gaziantep (Bodrum İlçe)
16.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Kayserispor (Van Atatürk Şehir)
17.00 Balıkesirspor Baltok-Kars 36 (Balıkesir Atatürk)
19.00 Boluspor-Sinopspor (Bolu Atatürk)
19.00 Kemerspor 2003-Sivas Belediyespor (Akdeniz Üniversitesi)
19.00 Mersin İdmanyurdu-Orhangazi Belediyespor (Mersin)

20 Eylül Çarşamba
13.00 İnegölspor-Evkur Yeni Malatyaspor (İnegöl İlçe)
14.00 Baysal İnşaat Düzyurtspor-Gümüşhanespor (Ahmet Suat Özyazıcı)
14.30 Batman Petrolspor-Göztepe (16 Mayıs Şehir)
15.00 Sancaktepe Belediyespor-Elazığspor (Maltepe Hasan Polat)
15.00 Erzin Belediyespor-Fatih Karagümrük (Erzin Şehir)
15.00 Hatayspor-Ergene Velimeşespor (Antakya Atatürk)
15.00 Kozan Belediyespor-Adanaspor (İsmet Atlı)
15.00 Hacettepe-Yeni Altındağ Belediyespor (Cebeci İnönü)
15.00 Keçieröngücü-Silivrispor (Aktepe)
15.00 Kastamonuspor 1966-Ofspor (Kastamonu Gazi)
15.00 Denizlispor-Düzcespor (Denizli Atatürk)
15.30 Tuzlaspor-Zonguldak Kömürspor (Tuzla Belediye)
15.30 Bergama Belediyespor-Sarıyer (Bergama 14 Eylül)
15.30 Yeşil Bursa-Karşıyaka (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)
15.30 Kocaeli Birlikspor-Edirnespor (Alparslan Türkeş)
16.00 Akın Çorap Giresunspor-Cizrespor (Giresun Atatürk)
17.00 Altay-Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor (İzmir Atatürk)
19.00 Adana Demirspor-Bayrampaşa (Adana 5 Ocak Fatih Terim)
19.00 Gaziantepspor-Tire 1922 (Gaziantep)
19.00 Altınordu-Sultanbeyli Belediyespor (Bornova)
19.00 Bucaspor-Pendikspor (Yeni Buca)
19.00 Manisaspor-Arsinspor (Manisa 19 Mayıs)
19.00 Samsunspor-Ankara Demirspor (Stat açıklanmadı)
20.30 Fethiyespor-Nazilli Belediyespor (Fethiye İlçe)
20.30 Bursaspor-Tarsus İdmanyurdu (Bursa Büyükşehir Belediye)

21 Eylül Perşembe
13.00 Anagold 24Erzincanspor-Eskişehirspor (Erzincan 13 Şubat Şehir)
15.00 Eyüpspor-Sakaryaspor (Stat açıklanmadı)
15.00 Kızılcabölükspor-Ümraniyespor (Kızılcabölük Semt Sahası)
16.00 Demir Grup Sivasspor-BUGSAŞ Spor (Yeni 4 Eylül)
17.30 Afjet Afyonspor-MKE Ankaragücü (Afyonkarahisar Yeni Şehir)
19.30 Çaykur Rizespor-Nevşehirspor Gençlik (Çaykur Didi)

Yorumlar (0)
banner312
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Adana Demirspor 7 16
2. Galatasaray 7 16
3. Başakşehir 6 14
4. Beşiktaş 7 14
5. Konyaspor 7 14
6. Fenerbahçe 6 13
7. Trabzonspor 7 13
8. Kayserispor 7 12
9. Gaziantep FK 7 11
10. Kasımpaşa 7 9
11. Alanyaspor 7 8
12. Giresunspor 6 7
13. Karagümrük 6 6
14. Antalyaspor 7 6
15. İstanbulspor 6 5
16. Ankaragücü 6 4
17. Sivasspor 7 4
18. Ümraniye 7 2
19. Hatayspor 6 1
Takımlar O P
1. Eyüpspor 6 13
2. Bodrumspor 6 11
3. Keçiörengücü 6 11
4. Boluspor 5 10
5. Bandırmaspor 5 10
6. Sakaryaspor 6 9
7. Samsunspor 6 9
8. Pendikspor 6 9
9. Manisa FK 5 8
10. Tuzlaspor 6 8
11. Göztepe 6 8
12. Adanaspor 6 7
13. Rizespor 5 6
14. Gençlerbirliği 6 6
15. Altay 6 5
16. Altınordu 5 3
17. Erzurumspor 5 3
18. Ö.K Yeni Malatya 6 3
19. Denizlispor 6 2
Takımlar O P
1. Arsenal 7 18
2. M.City 7 17
3. Tottenham 7 17
4. Brighton 6 13
5. M. United 6 12
6. Fulham 7 11
7. Chelsea 6 10
8. Liverpool 6 9
9. Brentford 7 9
10. Newcastle 7 8
11. Leeds United 6 8
12. Bournemouth 7 8
13. Everton 7 7
14. Southampton 7 7
15. Aston Villa 7 7
16. Crystal Palace 6 6
17. Wolves 7 6
18. West Ham United 7 4
19. Nottingham Forest 7 4
20. Leicester City 7 1
Takımlar O P
1. Real Madrid 6 18
2. Barcelona 6 16
3. Real Betis 6 15
4. Athletic Bilbao 6 13
5. Osasuna 6 12
6. Villarreal 6 11
7. Atletico Madrid 6 10
8. Real Sociedad 6 10
9. Valencia 6 9
10. Mallorca 6 8
11. Girona 6 7
12. Rayo Vallecano 6 7
13. Celta Vigo 6 7
14. Getafe 6 7
15. Sevilla 6 5
16. Almeria 6 4
17. Espanyol 6 4
18. Real Valladolid 6 4
19. Cadiz 6 3
20. Elche 6 1
15
açık