banner300

Yotube Bursasporx.com

Bursa'ya dönmeyi iple çekiyorum

Sezon başında Çaykur Rizespor'a kiralık olarak giden futbolcu, Hiktmet karaman'a teşekkür edip, çok şeyler öğrendim. Bursaspor'un alt yapısında yetişmiş bir futbolcu olarak söylüyorum, formayı giymek ve kaptanlık pazubandını takmak istiyorum dedi.

Bursaspor 08.03.2016, 10:03
Bursa'ya dönmeyi iple çekiyorum

1-0'lık maçta kadroya alınmayan genç stoper 'Çaykur Rizespor'da ilk devrenin sonuna doğru çıkış yakaladım, forma giymeye başladım. Geçtiğimiz hafta cezam nedeniyle oynamadım. Bu hafta ise takım iyi gidince hocam kadroyu bozmadı. Saygı duyuyorum kararına' dedi. Hikmet Karaman'a çok şeyler borçlu olduğunu ifade eden Ertuğrul şöyle konuştu:BANA SAHİP ÇIKILMADI

Ona çok teşekkür ediyorum. Beni kiraladı ve sahaya sürdü. Kendi kulübümde teknik heyet ve bazı yöneticiler bana sahip çıkmadı, Hikmet Hoca çıktı. Döndüğüm vakit forma savaşının içinde olacağım. İple çekiyorum Bursa'ya dönmeyi. Ayrılmak istememiştim ama kader böyleymiş. Çaykur Rizespor'da geçirdiğim günler bana çok şeyler kattı. Bursaspor'un alt yapısından çıkmış bir futbolcu olarak formayı giymek ve kaptanlık pazubandını takmak istiyorum.

Kaynak: Olay
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@