Yotube Bursasporx.com

Bayrampaşa - Bursaspor maçının hakemi belli oldu!

Ziraat Türkiye Kupası'nda 2. tur karşılaşmalarını yönetecek hakemler Türkiye Futbol Federasyonu tarafaından açıklandı.

Bursaspor 19.09.2016, 14:36 19.09.2016, 14:44
Bayrampaşa - Bursaspor maçının hakemi belli oldu!

Federasyondan yapılan açıklamaya göre, 22 Eylül perşempe günü saat 14:00'de oynanacak Bayrampaşa Bursaspor karşılaşmasını Özkan Çeliker yönetecek.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulundan yapılan açıklamaya göre, 21 Eylül Çarşamba ile 22 Eylül Perşembe günü oynanacak 2. tur maçlarında düdük çalacak belirlendi. Ziraat Türkiye Kupası'n da 2. tur karşılaşmalarında düdük çalacak hakemler şunlar;

Yarın:
12.30 Ofspor-Kardemir Karabükspor: Caner Ak
15.00 Orhangazispor-Kayserispor: Sarper Barış Saka 
16.30 Elazığspor-Sarayönü Belediyespor: Seser Tuna 
18.30 Afjet Afyonspor-Karşıyaka: Özer Özden 
21.00 Aytemiz Alanyaspor-Sancaktepe Belediyespor: Koray Gençerler 

21 Eylül Çarşamba: 
12.00 24 Erzincanspor-Adanaspor: Oktay Taş 
13.00 Cizrespor-Aydınspor 1923: Alper Çetin 
13.00 Dersimspor-Eskişehirspor: Ali Zağlı
14.00 Yomraspor-İstanbulspor: Hamit Basık 
14.00 Kayseri Erciyesspor-Yeni Amasyaspor: Ahmet Eşref Sarı 
14.00 Hatayspor-Balıkesirspor: Kadir Sağlam
14.00 Elaziz Belediyespor-Tokatspor: Ozan Bileyci
14.00 Sivas Belediyespor-Bucaspor: Sinan Dereci 
14.00 Karaman Belediyespor-Gümüşhanespor: Adnan Deniz Kayatepe 
14.00 Kırıkhanspor-Fethiyespor: Bayram Başkan
14.00 Düzyurtspor-1461 Trabzon: Burak Taşkınsoy
14.00 Amed Sportif Faaliyetler-Niğde Belediyespor: Ali Adıgüzel
14.30 Ankara Adliyespor-Menemen Belediyespor: Metehan Alpat
14.30 Zonguldak Kömürspor-Şanlıurfaspor: Tugay Kaan Numanoğlu
14.30 Kastamonuspor 1966-Tuzlaspor: Ali Karatutlu 
14.30 Keçiörengücü-Anadolu Üsküdar 1908: Gökçen Öztürk
14.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Çaykur Rizespor: Emre Malok
15.00 Sarıyer-Bodrum Belediyesi Bodrumspor: Ramazan Keleş 
15.00 Kocaeli Birlikspor-Sakaryaspor: Ferhan Kestanlıoğlu
15.00 Kırklarelispor-Etimesgut Belediyespor: Emre Abar
15.00 Fatih Karagümrük-Giresunspor: Celal Bayraklı 
15.00 Bandırmaspor-Yeşil Bursa: Selim Özen 
15.00 Nazilli Belediyespor-Kartalspor: Serkan Önsal
15.00 Konya Anadolu Selçukspor-Altınordu: Atilla Karaoğlan
15.00 İnegölspor-Halide Edip Adıvarspor: Lütfullah Aslan 
15.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Manavgatspor: Halil İbrahim Yıldırım
15.00 Kahramanmaraşspor-Hacettepe: Mert Güzenge 
15.00 Boluspor-Nevşehirspor Gençlik: Yiğit Arslan 
15.00 Pendikspor-Türk Metal Kırıkkalespor: Veli Karakaya 
15.00 Silivrispor-Ümraniyespor: Cihan Ataş 
15.00 Darıca Gençlerbirliği-MKE Ankaragücü: Serkan Ergün 
16.30 Samsunspor-Diyarbekirspor: Serhad Ürkmez 
16.30 Yeni Malatyaspor-Kurtalanspor: Bahattin Şimşek
19.00 Manisaspor-Çorum Belediyespor: Erdoğan Özkaya 
19.00 Trabzonspor-Serhat Ardahanspor: Özgüç Türkalp 
21.30 Adana Demirspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor: Serdar Akkoçoğlu

22 Eylül Perşembe: 
12.00 Eyüpspor-Gaziantepspor: Abdullah Yılmaz 
14.00 Bayrampaşa-Bursaspor: Özkan Çeliker 
14.30 BUGSAŞ Spor-Sultanbeyli Belediyespor: Cihan Aydın
15.00 Kızılcabölükspor-Mersin İdmanyurdu: Yakup Bakır 
16.30 Sivasspor-Tire 1922: Ali Şansalan 
16.30 Denizlispor-Kemerspor 2003: Yasin Kol 
19.00 Büyükşehir Gaziantepspor-Düzcespor: Çağdaş Altay 
21.30 Göztepe-Kütahyaspor: Erkan Özdamar

Yorumlar (0)
banner292
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Beşiktaş 20 44
2. Fenerbahçe 20 42
3. Galatasaray 20 39
4. Gaziantep FK 20 35
5. Alanyaspor 20 34
6. Trabzonspor 20 33
7. Hatayspor 20 32
8. Karagümrük 20 30
9. Malatyaspor 20 27
10. Antalyaspor 20 26
11. Göztepe 20 25
12. Kasımpaşa 20 25
13. Rizespor 20 25
14. Sivasspor 20 24
15. Başakşehir 20 24
16. Konyaspor 20 23
17. Kayserispor 20 19
18. Gençlerbirliği 20 19
19. Ankaragücü 20 18
20. Erzurumspor 20 17
21. Denizlispor 20 14
Takımlar O P
1. Giresunspor 18 38
2. İstanbulspor 18 37
3. Samsunspor 18 36
4. Altay 18 32
5. Adana Demirspor 18 31
6. Ankara Keçiörengücü 18 31
7. Bursaspor 18 30
8. Tuzlaspor 18 30
9. Altınordu 18 28
10. Bandırmaspor 18 27
11. Adanaspor 18 21
12. Ümraniye 18 20
13. Boluspor 18 19
14. Menemen Belediyespor 18 19
15. Akhisar Bld.Spor 18 16
16. Balıkesirspor 18 16
17. Ankaraspor 18 10
18. Eskişehirspor 18 4
Takımlar O P
1. Man City 19 41
2. M. United 20 40
3. Leicester City 20 39
4. West Ham 20 35
5. Liverpool 19 34
6. Tottenham 18 33
7. Everton 18 33
8. Chelsea 20 30
9. Arsenal 20 30
10. Aston Villa 18 29
11. Southampton 19 29
12. Leeds United 19 26
13. Wolverhampton 20 23
14. Crystal Palace 20 23
15. Burnley 19 22
16. Newcastle 20 19
17. Brighton 20 18
18. Fulham 19 13
19. West Bromwich 20 11
20. Sheffield United 20 8
Takımlar O P
1. Atletico Madrid 18 47
2. Real Madrid 19 40
3. Barcelona 19 37
4. Sevilla 19 36
5. Villarreal 20 34
6. Real Sociedad 20 31
7. Granada 20 28
8. Real Betis 20 27
9. Athletic Bilbao 19 24
10. Celta de Vigo 20 24
11. Cádiz 20 24
12. Levante 19 23
13. Getafe 19 23
14. Valencia 20 20
15. Eibar 20 20
16. Real Valladolid 20 20
17. Osasuna 20 19
18. Deportivo Alaves 20 18
19. Elche 18 17
20. Huesca 20 13
13°
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@