banner300

Yotube Bursasporx.com

Adnan Örnek "21 yaş altı takımını buraya sürerim"

Bursaspor Teknik Direktörü Adnan Örnek, futbol adına konuşacak hiçbir şey olmadığını, özür dilemesi gerekenlerin basın toplantısına katılmadığını kaydetti.

Bursaspor 07.05.2017, 19:31
Adnan Örnek "21 yaş altı takımını buraya sürerim"

Kendisinin 12-13 sene Bursaspor formasını giydiğini, 6 sene kaptanlığını şerefiyle yaptığının altını çizen Örnek, "Ben böyle bir durum görmedim. Uzaydan futbolcu getirecek halimiz yok. Bu futbolcular silkinir bir şey hatırlar mı dedik? Alışkanlıkları devam ediyor. Bu gerçekten çok önemli. Özür dilemesi gerekenler burada değil. Başkan ile bu akşam veya yarın konuşacağım. Gereğini yapacağım. Bursa şehri adına söylenecek hiçbir şey yok. Ben utandım bırakıp gitmeyi düşündüm. Ben dünkü çocuk değilim." sözlerini kullandı.

Bu takım ile ilgili söyleyebileceği tek cümlenin "Yazık günah." olduğunu ifade eden Örnek, şöyle devam etti: "Ben olsam aklımdan geçmedi değil. Bunları yapmak kolay değil. İçlerinde iyi niyetli insanlar var ama genç takımı, 21 yaş altı takımını buraya sürerim. Biri ki maç kazanır ve hiç olmazsa şerefleri ile mücadele ederler. Soru sorsanız denecek bir şey yok. Kimi oynatacağız, kim oynayacak bu takımda? Bir tek kurtuluş var, gençler. Bana kalsa kadroda oyuncu kalmaz. Yazık günah."

Bugün Bursaspor eski başkanı İbrahim Yazıcı'nın ölüm yıl dönümü olduğunu hatırlatan Örnek, "Adamın kemiklerini sızlattılar. Bugüne denk geldi. Tekrar ediyorum. Gitsinler İbrahim Yazıcı'nın mezarında dua etsinler. İbrahim Yazıcı'dan özür dilesinler." yorumunda bulundu.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@