İbrahim Yazıcı Özlüce Tesisleri'nde Furpa Marketler Zinciri ile Bursaspor Kulübü arasında sponsorluk anlaşması imzalandı. Toplantıya Bursaspor Başkanı Recep Günay ve FURPA Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Alpaslan ile beraberindeki heyet katıldı.

Başkan Recep Günay: ''Bursanın köklü firmalarından FURPA'ya teşekkür etmek istiyorum Bursaspor'un yanında oldukları için, Bursaspor'a sahip çıktıkları için. Camiamız ne kadar büyükse Bursaspor'a sahip çıkanlar sayesinde büyük.''

Ekran görüntüsü 2023-10-31 114108

FURPA Yönetim Kurulu başkanı Fuat Alpaslan:'' Bizim için önemli olan takımımızın bulunduğu lig ve sıralama değil yeşil beyaz renkler ve Bursaspor ismidir. Biz yıllardır bu kulübün ne kadar değerli olduğunu dile getirdik. Bugün de elimizden geldiğinde Bursaspor'un yanında olduğumuzu göstermek için buradayız. Allah nasip ederse başkanımızın da içinde olduğu başka bir çalışmayla karşınızda olacağız. bursaspor bu ülkenin en önemli markalarından biri. Bu markayı ayakta tutabilmek için nasıl herkesin elini taşın altına koyması gerekiyorsa biz de FURPA ailesi oalrak elimzi taşın altına koyduk. bu desteklerimiz inşallah devam edecek. Biz şampiyon bir takımız, Dünya'ya örnek olmuş bir taraftarımız var. Bir Bursaspor taraftarı olarak tüm Bursa iş insanlarını desteğe davet ediyorum.'' şeklinde açıklamalarda bulundu.

Editör: Haber Merkezi