Ülkemizin yaşadığı felaketin bizde bıraktığı duygular bile bu kadar ağırken, ateşin düştüğü yerdeki vatandaşlarımızın hali nicedir...

Ölenlere rahmet, yaralılara şifa, kalanlara sağlıklı ve uzun ömür diliyorum.

Psikolojik sancıların içerisinde normalleşme sürecini hep beraber yaşamaya çalışıyoruz ama açıkçası ben kolay normalleşemiyorum.

Epey zamandır da yazı yazmaktan kaçındım açıkçası ama sorumluluklarımı da yerine getirmem gerekiyor...

GÜNDEM KARMAKARIŞIK...

Bursaspor'un bu sene ligde kalabilmesi için puanlara ihtiyacı var. Rakip kim olursa olsun koparabildiği kadar puan koparması lazım takımın.

Kadrosu bizden iyi olan takımlar zaten aldı başını gitti, biz ise alttan uzaklaşma derdinden başka bir işle uğraşamıyoruz maalesef.

İlerleyen zamanda, transfersizliğin doğuracağı olumsuz sonuçları da bolca konuşacağız. Gelen yasaklar ayrı, sözleşmesi bitmek üzere olan oyuncuların durumu ayrı...

RAKİP AMEDSPOR...

Ligin ilk haftasında, yayını olmayan maçta, tribünlerin hali, zihniyeti, oyuncularımıza yaşattıkları halen aklımızda. İçimiz hınç dolu elbette.

Kimseye nasıl davranılması gerektiğini öğretecek ya da dikte edecek hadde değilim. Takımımızı en iyi şekilde desteklemeli, rakibi bozmalı, saha kapatmaya gidecek eylemlerden uzak durmalı ve maçı kazanmalıyız.

Rakip takım muhtemelen provakatif bir oyunla bizi bozmak isteyecektir ve hakemler malûm bizim lehimize hareket etmeyecektir çoğu zaman olduğu gibi. Sahada dinç ve sabırlı durmalı, 11 kişi maçı bitirmeyi başarmalıyız.

Tribünlerin agresif halini bilen biliyor zaten, tribünler takımımızı mutlaka ateşleyecektir. Alınacak bir 3 puan ise bizim için en tatlı cevaplardan biri olacaktır rakip taraftara... Yenilmek de var bu işin içinde ama asla ezilmek olmamalı.

Daha maç oynanmadan bizlere hakaret eden rakip oyuncu için kulübümüz TFF'ye şikayet başvurusu yapmış bile...

Bizler onlara benzemeyiz... Onlar bize benzeyemez zaten...

İtidalli olarak, tüm kurallar çerçevesinde gereğini yapacağına inanıyorum ben, hem takımın hem de taraftarın...

Alınacak çok puan var daha. Evimizdeki maçlarda da takımın taraftara ihtiyacı var. Umarım, birikmiş öfkeler, anlık reaksiyonlar, sonraki maçlarda tribünlerin boş kalmasına neden olmaz.

Formayı terletin, armayı parlatın çocuklar, size güveniyoruz...

Saygılarımla...