Haftalar sonra gelen krtik 3 puandan sonra Bursaspor'un genç oyuncusu Eren Güler maç sonu açıklamalarda bulundu.

Eren Güler "Kesinlikle kazanmamız gereken bir karşılaşmaydı. Kazandık ama geriden gelip kazandığımız için axtra bir motivazyon olacaktır önümüzdeki maçlar için. Önümüzdeki maç için uzun bir süre var. Çok iyi çalışacağız.  Buradaki gakibiyetin anlamlı olması için önümüzdeki maçlara teker teker bakıpğ hepsini kazanmak istiyoruz.

Devre arasına mağlup giren Bursaspor'un soyunma odasında neler yaşandı sorunsuna Eren Güler "Taraftarlarımızın tepkisi olacğaını biliyorduk çünkü haketmediğimiz sonuçlar alıyoruz. Soyunma odasındayken daha maçın başında kazanacağımızdan eindik. 1-0 da olsa geri döneceğimize inanıyorduk. Gerçekten çok mutluyum bu maçı kazandığımız için." dedi.

Bundan sonraki maçlar için Eren "Bundan sonraki tüm maçları kazanmak için çıkacağız. Belki bir kaç tane çelme olacaktır bize. Ama dediğim gibi tüm takımın tek hedefi kalan maçların hepsini kazanıp veya bu ligde kalıp önümüzdeki sezon gerçekten istediğimiz oyunları oynamak. Buralarda gerçekten yakışmıyor." dedi.

Diğer maçları takip ediyormusunuz sorusuna Eren "Takip takımların maçlarına bakmıyoruz. Kim kazanmış kim kaybetmiş önemli değil biz kendimize bakıyoruz sadece." dedi.

Mustafa hocanın takıma tekrar gelmesini değerlendiren Eren Güler "Bu sene hoca değişiklikleri çok oldu. Buda bizi biraz etkiledi tabi. Mustafa hocanın dönüşü bizim açımızdan avantajlıydı çünkü takımı ve kulübü bilen bir hoca. Bizide daha iyi tanıyordu o yüzden saha içinde ve dışında  bazı şeyleirn olumlu gerçekleşmesindeki etkenlerden bir tanesi diyebilirim." dedi.