Bursa’da açılan pankartın kendisini çok üzdüğünü söyleyen Beşiktaş Başantrenörü Dusan Alimpijevic 'Onlar saygı duymayı bilmeli ama ben onların kararına saygı duyuyorum' dedi.

Beşiktaş Başantrenörü Dusan Alimpijevic'ten pankart yorumu Video: Beşiktaş Başantrenörü Dusan Alimpijevic'ten pankart yorumu

Beşiktaş Başantrenörü Dusan Alimpijevic "Gerçekten çok üzüldüm. Avrupa'da bir çok arkadaşı aradı beni. Bu pankart yüzünden Bursaspor hakkında olumsuz düşünceleri olmuştu. Onlara söylediğim tek şey şpankartı açanların neler yaşandığını bilmediğiydi. Benim için gerçekten çok huzurlu. Bursa'da çok dostum var. Kızıl ailesi iel yaptğımız ve çok nazik, kibar geçen konuşmadan da onlara 'Bakın Bursa'da harika 3 yıl geçirdim' dedim. İkinci çocuğum Bursa'da doğdu. Nüfus cüzdanında Bursa yazıyor. İlk sezonda takımın ligde kalmasına yardımcı oldum. Ben olmasam yapamazlardı demiyorum, belki başka bir koş daha iyisini de yapardı. Ama benimle ligde kaldılar, geldiğimde son sıralardaydı. İkinci sezonumda Eurocup'ta final oynadık ve Bursa'yı önemli bir noktaya taşıdık. Üçüncü yılımızda da ligi beşinci sırada bitirdik ve bu sayede bu sezon Şampiyonlar Ligi'nde yer alıyorlar. Onlar saygı duymayı bilmeli ama ben onların kararına saygı duyuyorum." dedi.

Editör: Haber Merkezi