İnegöl sanayi sahasında oynanan maçta Doğugücüspor oyunun başlarında Cihanın frikikten attığı golle 1-0 öne geçti. İlerleyen dakikalarda rakip takım 2 gol bularak 2-1 öne geçti. Bir kişi eksik olmasına rağmen gol pozisyonlarına giren Kırmızı-Siyahlı ekip 2.golü bularak durumu eşitledi. Rakip sahada baskısını arttıran Doğugücüspor aradığı golü 88.dakikada Servetle buldu ve maçı 3-2 kazanmasını bildi. 
10 maçtır yenilmeyen Doğugücüspor ligin bitmesine 4 maç kala en yakın rakibi Bursa 19 Mayısspora 6 puan fark attı. Doğugücüspor Çarşamba günü İnegöl sanayi sahasında Osmaniyespor ile karşı karşıya gelecek. Maç saat:13:00 te başlayacak.

Genç takım antrenörü İsmail Derman maç sonrasında gençleri tebrik etti ve gençlerle gurur duyduğunu belirtti. Galibiyet sonrasında Doğugücüspor başkanı Osman Taşdemir, Güleryüz Pide salonunda gençlere pide ikramında bulundu. Gençlere bir konuşma yapan Osman Taşdemir “Doğugücü sporun hedefi alt yapıya önem verip, yeni yetenekleri ortaya çıkartmaktır. Gençlerimizin spor, sosyal ve kültürel alanlarda yetişmesine büyük önem vermekteyiz. Alt yapımızda önemli başarılar kazanıyoruz, U-19 Takımız ligin bitmesine 4 hafta kala grubunda şampiyon olarak büyük bir başarının altına imza atacağına inanıyorum. Gençlerimizin yeni başarılar kazanması ve daha iyi yerlere ulaşmaları içinde tüm gücümüzle çalışacağız, gençlerimiz bizim geleceğimizdir” dedi.

Editör: Haber Merkezi