Toplantıya Bursaspor Başkanı Ömer Furkan Banaz, yönetim kurulu üyesi Metin Alp, Aroma genel müdürü Sefer Kılınç ve genel müdür yardımcısı Ekrem Dolun katıldı.

“Tribünlerde çok emeği olan Raif Balkan abimize Allah'tan rahmet diliyorum” diyerek sözlerine başlayan Başkan Ömer Furkan Banaz, “Forma ve şort sponsorularımızdan sonra tozlukla alakalı olan süreci de tamamladık. Bursaspor'a her ortamda destek veren roma firmasına çok teşekkür ediyorum. Bu süre zarfında ikili görüşmelerimizde bazı kırgınlıklar olsa da bizleri üzmeyip bu sürecin içinde oldukları için kendilerine teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Başkanı Ömer Furkan Banaz, Bursaspor'un kasasına bu anlaşmadan 125 bin TL+KDV geliri gireceğini belirtti.

Ömer Furkan Banaz, pazar günü Diyarbakır temsilcisi ile oynayacakları maçın TRT Kurdi'den yayınlacağını açıkladı. Banaz, "15 gündür gündemimizde olan konu. Birçok konuda irtibatlarımız oldu. Ev sahibi takımla irtibat kurduk. Karşılıklı belli bir seviyeye geldik. Bu süre zarfında bize TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi'nin de desteklerini hissettik. TRT Kurdi'de maç yayını gerçekleşecek. Taraftarımıza hayırlı olsun" dedi.