Teksas Taraftar Grubu'nun lideri Selim Kurtulan, gazetecilere yaptığı açıklamada, bu yıl 76 kişinin umreye gideceğini söyledi. Organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür eden Kurtulan, şöyle konuştu:''Bu organizasyonda bize emeği geçenlere çok teşekkür ediyoruz. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'ye Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar'a Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali'ye ve diğer sponsorlara çok teşekkür ediyoruz.

Allah onlardan razı olsun. Bursaspor Teksas tribünü 2007 yılından beri yapmış olduğu bu organizasyonu devam ettiriyor. Allah'ın izniyle önümüzdeki yıl daha kalabalık gitmeyi Betmatik planlıyoruz.'' Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Karlık ise Bursa'nın spor şehri olduğunu kaydetti.

Büyükşehir Belediyesi olarak spora çok yatırım yaptıklarını anlatan Karlık, ''Bugün de Bursaspor taraftarıyla birlikte güzel bir projeye imza atıyoruz. İnşallah bu proje diğer kulüplerimize de örnek olur. Taraftarlarımızı umreye gönderiyoruz.

Memleketimizin birlik ve beraberliği için sporda barış ve kardeşliğin hakim olması için mübarek yerlerde güzel ibadetler yapacaklar. İnşallah hayırlısıyla gidip gelsinler'' ifadelerini kullandı. Taraftarlar, Kur-an'ı Kerim'in okunması ve dua edilmesinin ardından aileleriyle helalleşti.
Editör: Haber Merkezi