Bursaspor Finalsal Yapılanmadan sorumlu Asbaşkan Fatih Pulat,"Söz konusu hususlar şöyle gelişti, Akhisar maçı sonrası 12 Şubat günü itibariyle ihbarlar geldi. Bunun ardından 13 Şubat’ta bilet satış görevlisinin savunması istendi. Ardından tazminatsız olarak iş akdi fesih edildi. Denetim firmamıza konu ihbar edildi ve çalışma başlandı. Bursa Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulundu. Bu belgeleri divana takdim ediyorum" dedi.

Bir şey söylenirse dişlerimi gösteririm

Son olarak konuşan Başkan Ali Ay ise;  "Öncelikle hepiniz hoş geldiniz. Ben Divan Başkanımızın soruları ile başlamak istiyorum. Alanımız açılıktan sonra otopark hususunda verdiğimiz sözleri yerine getireceğiz. Bilet olaylarını Fatih kardeşimiz açıkladı. Bana her türlü eleştiriyi yapabilirsiniz ama namusumuz ve şerefimiz ile ilgili bir şey söylenirse dişlerimi gösteririm.

Biz sabırlı insanlarız Mayıs’ta görüşeceğiz. Başkan adayları çalışmalarını yapıyorlar. Ben de kararımı vereceğim. Stadyumun altındaki dükkanlar ile ilgili bir soru gelmişti. Bundan 2 ay önce bir toplantı yaptık, biliyorsunuz burada en büyük handikap 1. Güvenlik alanıydı. O alan olduğu sürece kiraya vermek mümkün değil. Son olarak Valimizle konuştuk, büyük ihtimalle 1 maç denenecek. Eğer olursa aylık 200 bin Euro gibi bir rakam gözüküyor. 3-4 firma ile görüştük.

Maalesef bazı şeyler olmuyor. Ben egosu olan bir insan değilim. Bu takım hepimizin takımı. 5-6 maçtır negatif enerji yayılıyor. Birlik olalım, birlik olduğumuzda neler yapacağımız biliniyor. Ben bireysel olarak takımımızdan memnunum. Ama takım olma konusunda sıkıntı yaşadık. Bu sene yaptığımız transferlerde sadece Sow konusunda hata yaptığımızı düşünüyorum. O da bu hafta olmasa da önümüzdeki hafta 11 başlayacak ve inşallah yararlı olacak.Bir önceki kurulda Le Guen bizim değerlerimizden bir tanesiydi. Biz Le Guen’i gönderseydik 20 tane sorunumuz olacaktı. Kupadan elenmemizin takımımızın üzerinde negatif etkisi olduğunu düşünüyorum.İlk yarıda topladığımız puanların çoğunu Kayserispor maçının ardından kazandık.Bu yüzden fikstür de çok önemli. Oyuncularımız da söz verdi. İnşallah Kayserispor maçını kazanacağız.25 bine yakın kombine sattık, ancak sattığımız kombine Beşiktaş maçının bir günlük hasılatı. İmza günlerini devam ettirelim denildi. Ancak o gün 3000 kişi gelmiş ve 60 adet ürün satılmış" dedi.