TFF 2. Lig Beyaz Grup son hafta maçında deplasmanda Nazilli Belediyespor ile 1-1 berabere kalarak ligde kalan Bursaspor’da neler olacağı merak ediliyor.

Deplasmanda aldığı puan sonrasında sezonu 46 puanla 14. basamakta tamamlayan yeşil beyazlı ekipte, hareketli günlerin yaşanacağı tahmin ediliyor.

Nazilli Belediyespor maçında Bursaspor tribününden ‘yönetim istifa’ sesleri yükselirken, gözler yeşil beyazlı yönetime çevrilmiş durumda.

İSTİŞARE YAPACAKLAR

Ömer Furkan Banaz başkanlığındaki Bursaspor yönetiminin bugünden itibaren istişarelere başlaması ve bir yol haritası belirlemesi bekleniyor. Bazı yöneticilerin yaşanan süreçte hayli yıprandıkları öğrenilirken, önümüzdeki günlerde olağanüstü kongre kararı alınıp alınmayacağıyla ilgili yönetimden açıklama ve sezonun geniş kapsamlı değerlendirmesinin yapılması bekleniyor.

ADAYLAR ÇALIŞMA YAPIYOR

Bir yıl daha görev süresi bulunan Bursaspor yönetiminin vereceği karar merak konusu olurken, olağanüstü kongreye gidilme kararının çıkması halinde bazı isimlerin adaylık çalışmaları yaptığı gelen bilgiler arasında. FIFA’dan gelen iki dönem transfer yasağı ocak ayında sona erecek olan ancak devre arasında transfer yapabilmesi için TFF’deki dosyaları da temizlemesi gereken yeşil beyazlı kulüpte Banaz yönetiminin bu konuda önemli yol aldığı ve dosyaların önemli bir kısmında mutlu sona ulaştığı belirtiliyor.

Kaynak: Olay/Emre Kurtbay

Editör: Haber Merkezi