TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta son 3 maçını kazanarak çıkışa geçen ve ateş hattıyla arasındaki puan farkını 7’ye çıkarıp play-off hattıyla farkı 6 puana düşüren Bursaspor’da gözler, cumartesi günü saat 15.00’te deplasmanda oynanacak Düzce Cam Düzcespor maçına çevrildi. Yeşil beyazlı ekip, tüm planlarını 3 puan üzerine yaparken, Düzce’den alınacak galibiyet, ligin son virajına girdiğimiz bu dönemde hedefin daha farklı bir yere çevrilmesini sağlayabilir.

futbol-sorumlumuz-ozer-hurmaci-galibiyet-buyuk-bursaspor-taraftarina-armagan-olsun_164318b240c41e

HURMACI’YLA ŞAHLANDI

Ligde 29 maçı geride bırakan ve 39 puanla 11. basamakta yer alan Bursaspor, 45 puanla 5. sırada bulunan Düzcespor’u mağlup etmesi halinde rakibiyle arasındaki puan farkını da 3’e indirmiş olacak. Özer Hurmacı’nın göreve gelmesinin ardından şahlanan Timsah, önündeki maçı kazanmayı hedeflerken, genç teknik adam Özer Hurmacı da her haftayı ayrı olarak değerlendirdiklerini ifade ederek play-off’la ilgili bir şey söylememeye özen gösteriyor.

2364e5yrrgw43ty

TARAFTAR UMUTLU

Bursasporlu taraftarlar da 3 maçta alınan 9 puanla birlikte düşme hattından uzaklaşılmasıyla rahat bir nefes aldı. Yeşil-beyaz sevdalıları, takımın son maçlarda gösterdiği performanstan memnun kaldıklarını ve kalan 7 maçta aynı performansın devam etmesini umut ettiklerini ifade ediyorlar. 7 maçlık cezadan dolayı iç sahadaki maçlarda takımlarından uzak kalan Bursasporlu taraftarların, cumartesi günü Düzce deplasmanında kendilerine ayrılan yeri doldurması bekleniyor.

Kaynak: Olay

Editör: Haber Merkezi