Bursaspor’un golcü futbolcusu Çağatay Yılmaz’dan güzel haberler geldi. Recep Günay yönetimi döneminde, alacaklarının birikmesi üzerine, olağanüstü kongre öncesindec TFF’nin Uyuşmazlık Çözüm Kurulu’na (UÇK) başvuran 23 yaşındaki futbolcunun; Sinan Bür yönetiminin kendisiyle yaptığı görüşme sonucunda, başvurusunu UÇK’dan geri çektiği öğrenildi.

MAAŞINDA İNDİRİME GİTTİ

Ayrıca, Bür yönetimi, Timsah’ın 2. Kaptanı ile görüşerek, yıllık maaşından indirim yapmasını istedi. Çağatay’ın da bu teklife olumlu yanıt vererek maaşında belli bir oranda indirim yapmayı kabul ettiği bildirildi.

WhatsApp Görsel 2024-01-25 saat 18.12.18_3cf2b566

BU SEZON 10 GOL ATTI

Başarılı kanat oyuncusu, bu sezon ceza alıncaya kadar, ligde 9 ve kupada 1 olmak üzere toplam 10 gol atarak bütün dikkatleri üzerine çekmişti.

BURSASPOR'DAN TEŞEKKÜR MESAJI

“Önceki dönem alacaklarıyla ilgili Türkiye Futbol Federasyonu aracılığıyla kulübümüze ihtar gönderen takım kaptanlarımızdan Çağatay Yılmaz, yönetim kurulumuzla yaptığı görüşmede ihtarını geri çekmiştir. Ayrıca, Çağatay Yılmaz bu sezonki maaşıyla ilgili de indirim yapmıştır. Altyapımızdan yetişen, kulübümüze olan aidiyetini her fırsatta dile getiren Çağatay Yılmaz'a teşekkür ediyoruz.”

Kaynak: Bursada Bugün