banner300

Yotube Bursasporx.com

Bursaspor Süper Lig'e çıkamazsa sözleşme sona erecek!

Bursaspor'un yeni teknik direktörü Metin Diyadin oldu. Gün içerisinde Yeşil-Beyazlı kulüpten resmi açıklama yapılması bekleniyor.

Bursaspor 23.06.2020, 08:21 23.06.2020, 09:08
Bursaspor Süper Lig'e çıkamazsa sözleşme sona erecek!

Yeşil-Beyazlı kulüpte İbrahim Üzülmez'le yolların ayrılmasından sonra, Bursaspor'da takımın başına Metin Diyadin getirildi. Bursaspor yönetiminin Metin Diyadin'le 1,5 yıllığına prensipte anlaştığı ve resmi açıklamanın bugün yapılacağı iddia edildi.

Anlaşmanın şartlarına göre, Bursaspor Süper Lig'e çıkamazsa sözleşme sona erdirilecek. 52 yaşındaki tecrübeli teknik adam Metin Diyadin'in şuan Bursa'da ve bugün öğle saatlerinde resmi işlemlerin tamamlanacağı belirtildi.

Metin Diyadin, akşam antrenmanında ise takımın başında antrenmana çıkacak.

İbrahim Üzülmez'in veda mesajı

"Değerli spor kamuoyu... Görev yapmaktan mutluluk duyduğum Bursaspor teknik direktörlüğünden bugün itibariyle karşılıklı anlaşarak ayrılmış bulunmaktayım. Bu süreç içerisinde bana destek olan Bursaspor taraftarına sayın başkan Mesut Mestan ve yönetimine futbolcularıma ve tüm calışan emekçi kardeşlerime ben ve ekibim adına çok teşekkür ediyorum .Bundan sonraki maçlar için de başarılar diliyorum. Sevgiyle kalın."

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@