Bursaspor, Giresunspor deplasmanına 12 eksik ve amatör lisanslı 9 genç oyuncusu ile gitmesine rağmen 90 dakika boyunca büyüklüğünü hissettirdi. Yediğimiz iki gol tamamen anlık konsantrasyon kaybına bağlı gelişti buna rağmen oyundan kopmadık ve ilk yarıyı 2-1 bitirdik, ikinci yarıda net pozisyonlara girsekte değerlendiremedik.

BURSASPOR SAHİPSİZ DEĞİL(Mİ)DİR?!

Sezon başı ve devre arasında transfer tahtasını açamayan, oyuncuların maaşlarını zar zor ödeyen Bursaspor gerçekten sahipsiz mi? Hemen hemen her maç hakem hatalarına kurban giden Bursaspor’un hakkını savunan herhangi bir siyasetçi veya (sözde) dinamik gördünüz mü? Ben görmedim, her hafta Fazlı hoca, futbolcularımız, Mustafa hoca bas bas bağırdı, şehrin bize sahip çıkması lazım, bize destek verilmiyor diye. Peki bu şehrin ileri gelenleri, bu şehrin siyasetçileri ne yaptı? Kulaklarını tıkadı ve bu çığlıkları duymazdan geldi. Şimdi tekrar soruyorum sizce Bursaspor sahipsiz değil midir?

BURSASPOR HER MAÇA FAVORİ ÇIKAR!

Bursaspor kurulduğundan bu yana çıktığı her maça mutlak galibiyet parolası ile çıkmıştır ve çıkmaya devam edecektir, bundan kimsenin şüphesi olmasın. Bugün belki tüm ibreler Giresunspor lehine dönüktü ama ona rağmen Bursaspor son 30 dakika rakibinin dizlerini titretti, ben inanıyorum ki sokaktan 11 kişi çevirip maça çıksaydık yine rakibimizin dizlerini titretirdik. Mesele formanın içindekinin ağırlığı değil, üzerindeki armanın ağırlığı.

SON ÇIĞLIĞIM!

Bu çocuklar ve teknik ekip her şeyin en iyisini hak ediyor, bizim sadece manevi desteğe değil maddi desteğe de ihtiyacımız var. Bunu yapması gerekenler artık düğmeye basmalı ve primse prim, maaş ise maaş için gereken desteği vermeleri gerekiyor. Bu ligte kaldığımız sürece borcumuz katlanarak artmaya devam ediyor ve edecek. Bu takım gerekli destekleri alırsa Süper Lig’e çıkar, tahta konusunda iş işten geçse bile bu konuda artık kulaklarınızı tıkamayın. Bunlar son çığlıklar, bunları duyun!

Editör: Haber Merkezi