Sponsorluk kapsamında Downtown, yeşil-beyazlı kulübün 2023-2024 sezonu sonuna kadar Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nde oynayacağı maçlarda forma sırt alt sponsoru olarak yer alacak.

Geçtiğimiz Ekim ayı sonunda kapılarını ziyaretçilerine açan Downtown Yaşam ve Eğlence Merkezi’nde gerçekleştirilen basın toplantısına Başkanımız Sezer Sezgin, Atış Grup Yönetim Kurulu Üyesi Metin Atış, Downtown yatırımcılarından Pars Toprak Sanayi Aş. Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Erdönmez, İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Bursaspor Basketbol Şubesi Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Bursaspor İnfo Yatırım Genel Menajerimiz Özgün Önver ile oyuncularımız Metin Türen, Semih Erden, Ömer Utku Al ve Michael Young katıldı.

WhatsApp Görsel 2024-02-01 saat 17.10.39_81a35aaa

Atış Grup Yönetim Kurulu Üyesi Metin Atış, "Bugün bir Bursaspor sevdalısı olarak kulübümüzün erkek basketbol takımına sponsor olmaktan gurur ve heyecan duyuyorum. Bu sıradan bir iş birliği değil, Atış Grup olarak Bursa’mızdan aldığımız gücümüzü yine şehrimizin değerlerine katkı sağlayarak perçinliyoruz. Yaptığımız tüm yatırımlarda Bursalıların teveccühünü kazanmak Atış ailesi olarak bizi en mutlu eden şey oldu. Şimdi bunu daha büyük bir coşkuyla yaşayacağız diye düşünüyorum. Çemberden geçen her sayıda yükselen koca bir şehrin mutluluk nidasında payımızın olduğunu düşünmek tarifsiz bir heyecan olacak.

Bursa, şampiyonlar çıkarmış bir şehir. Birçok değeriyle marka olmayı başarmış bir şehir Bursa… Basketbolda da önemli başarılar kazanacağına inanıyoruz. Çünkü takımına sahip çıkan harika bir taraftarı ve sporu seven yöneticileri var. Şimdi ne mutlu ki bu şehrin başka bir markasıyla, Downtown Yaşam ve Eğlence Merkezi ile gücüne güç katarak ilerleyeceği günlere tanık olacağız. Sporun birleştiren gücünün yanında adımızın olmasına vesile olan tüm Bursaspor Basketbol Kulübü üyelerine saygılarımızı ve teşekkürlerimizi sunarız. Bizi harika bir Bursaspor erkek basketbol takımı ve başarılarla dolu sezonlar bekliyor. Birlikteliğimiz hayırlı olsun. Her attığımız sayı olsun.” İfadelerini kullandı.

Downtown yatırımcılarından Pars Toprak Sanayi Aş. Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Erdönmez konuşmasından “Biz Downtown olarak sanata ve tarihe önem verdiğimiz gibi spora da önem veriyoruz. Bursaspor Basketbol Takımı bizim için çok önemlidir. Bursa’mızı tanıtan ve gençlerimize sporu sevdiren bir kulüptür. Tabii ki bizler de Bursaspor ile gurur duyuyoruz. Başarıları eksik olmasın.” şeklinde konuştu.

Başkanımız Sezer Sezgin ise lansmanda yaptığı konuşmada, anlaşmanın camiamıza, Türk basketboluna ve Downtown ailesine uğurlu olması temennisinde bulundu. Başkanımız Sezer Sezgin “Bugün burada Bursa’nın en güzide, en önemli markası olan Downtown ve Bursaspor Basketbol Derneği’nin forma sırt alt sponsorluğuyla ilgili olarak buradayız. Bu güzel oluşumda emeği geçen Downtown ailesine ve markasına teşekkürlerimi sunuyorum. Uzun soluklu olmasını planladığımız bu sponsorluğun hayırlı olmasını diliyorum. Atış Grup ailesine ve Downtown markasına Bursa’nın en değerli markası olan Bursaspor’a verdikleri destek için teşekkür ediyorum.” dedi.

Editör: Haber Merkezi