Bursaspor da bitmek üzere... Şimdi ise yeni başkan ve yönetim arayışı içindeyiz. Reklama girmesin diye isimlerini yazmıyorum ama 2-3 kişinin adaylıkları hakkında duyurular var.

Mesele basit; çok para lazım evet ama o çok parayı kullanacak insanların GÜVENİLİR olması lazım. "Çok kez para verdik ama çar-çur oldu, artık vermem!" diyenlerin asıl derdi bu işte: GÜVEN...

Benim gibi bir sürü münferit taraftar Çarşamba saat 19.30'da Özlüce'de toplanacağız. Çocuklarımızla, eşimizle, dostumuzla #BursasporYokOlmasın diye haykıracağız.

İş üstünde olanları küfürle hakaretle yıldıranlar sussun artık, biraz da bizlerin sesi duyulsun.

Bizler hapis yatmadık, deplasman yapamadık her maç ama bizler de çok seviyoruz Bursaspor'u...

Bursaspor kimsenin malı değildir, Bursaspor onu çok seven herkesindir.

Fedakarlıklarını ya da cefalarını asla ödeyemeyeceğimiz insanların, yanlış tutumlar sergiledikleri zaman da eleştiriye açık olmaları onlara yakışandır.

Ey iş dünyası...

YAPAYALNIZIZ!

İçinizden birini, güvendiğiniz birini bulun ve etrafında toplanın.

Sportif başarıların gelmesini sabırla beklemeye razı on binlerce Bursasporlu var, yeter ki yukarıya doğru ivmelenebilelim. Ligleri bir bir değil de yapılanarak uzun vadede çıkalım, Bursaspor adı hep yaşasın.

Farklı takımları makyajlayıp, Bursaspor gibi lige sürmeye çalışanları hüsrana uğratalım. Bursaspor, temiz adıyla yaşasın.

Ey iş insanları...

Vicdanınızın sesini dinleyin...

Halâ çok seviyorsunuz Bursaspor'u biliyoruz.

Zamanında verdiğiniz destekler buhar oldu biliyoruz ama bu defa sizler bir araya gelip, güvencenizi kendiniz oluştursanız, inanın arkanızda "adı sanı bilinmeyen on binlerce Bursasporlu" olacak...

Elbette sportif başarı bu oyunun olmazsa olmazı ama yaşanılanlardan ders çıkaran on binlerce Bursasporlu, artık sabrederek ve daha da kenetlenerek bu taşın altına ellerini koyanları başlarında taşıyacaklar.

Tribün gruplarının da birliktelik çağrısı yaptığı dönemde, herkesin korktuğu bu dönemde ortaya çıkmak, Bursa şehrinin dinamiklerine yakışır ancak...

Arkanızda belediye desteği olmadan da yürüyebilirsiniz bu yolu siz, yapabilirsiniz... O güveni gören herkes, zor görünen işleri sizler için kolaylaştıracaktır.

Koskoca cemiyetleriniz, koskoca dernekleriniz, holdingleriniz var, sizin gücünüz birlik içinde tek yumruk olduğunda, aşamayacağı dağ kalmaz.

Belki hiçbiriniz bu yazıyı okumayacak, belki okusa da etkisi olmayacak ama dostlar da hak verir ki herkes kendi cürmüyle bu sesi çoğaltmaya çalışırken, bana düşen de bu feryadı sayfalara dönmekti.

Haydi Bursa,

#BursasporYokOlmasın

Saygılarımla...