Yüzüncü Yıl Atatürk Stadı’nda saat 14.00’te başlayacak karşılaşmayı Karabük bölgesi B Klasmanı hakemi Taner Tuncer yönetecek. Tuncer’in yardımcılarını Mustafa Tosun ve Levent Yeşilyurt yapacak.

Bursaspor Beyoğlu Yeni Çarşı maçı canlı

Bursaspor’un  100. Yıl Atatürk Stadı’nda Beyoğlu Yeni Çarşı Spor maçını kulübün youtube kanalı katıl butonundan canlı olarak verilecek.

13 haftadır galibiyete hasret Bursaspor, Yüzüncü Yıl Atatürk Stadı'nda taftarı önünde Beyoğlu Yeni Çarşı'yı konuk ediyor. Maça gidemeyecek taraftarlar Bursaspor - Beyoğlu Yeni Çarşı Spor maçını hangi kanaldan takip edecekler. Bursaspor Beyoğlu Yeni Çarşı maçı canlı izlemek isteyen spor severler Yeşil-Beyazlı kulübün Youtube sayfasından bu maçı canlı yayın ile izleyebilecek.

BURSASPOR BEYOĞLU YENİ ÇARŞI CANLI YAYIN

Yeşil-Beyazlı kulüp geçtiğimiz günlerde yayınladığı mesajda bu maçın canlı yayınının Youtube kanaladından aktarılacğaını belirtti. Bursaspor Kulübü: "YouTube kanalımızdan yayınlanacak Beyoğlu Yeni Çarşı Spor maçımızın yayın sponsorlarına teşekkürlerimizi sunuyoruz." derken, Youtube Katıl'a üye olan herkesin Bursaspor'un iç saha maçlarını izleyebileceklerini belirtti.

Bursaspor Youtube Katıl için tıklayın.

TANER TUNCER YÖNETİYOR

Bursaspor Beyoğlu Yeni Çarşı maçını Karabük bölgesi B Klasmanı hakemi Taner Tuncer yönetecek. Tuncer'in yardımcılarını Mustafa Tosun ve Levent Yeşilyurt yapacak. Maçın 4. hakemi ise Özer Özden olacak.

55 gün sonra buluşuyorlar

13 haftadır galibiyet hasreti çeken Bursaspor, bugünkü  maçıyla birlikte taraftarına da kavuşuyor. 16 Aralık’taki Diyarbekir maçının ardından 2 maç seyircisiz oynama cezası alan yeşil beyazlılar 55 gün sonra buluşacağı taraftarının da desteğiyle kazanıp çifte sevinç yaşamak istiyor. Sinan Bür yönetimi taraftarı tribüne çekmek için 7 maçlık mini kombine bilet kampanyası başlatırken, bilet fiyatlarında da indirime gitti. Yeşil beyazlı taraftarın karşılaşmaya yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.

Editör: Haber Merkezi