Bursa Ankara kardeşliğinin mimarları Bursaspor ve Ankaragücü taraftarları Timsah Arena’da adeta tribün şov yaptılar. Bu kardeşlik ortamını bir araya getirenler ise; Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay, Bursaspor Kulübü İkinci Başkanı Ali Ademoğlu ve Bursaspor Kulübü Finansal Yapılanmadan Sorumlu Asbaşkanı Fatih Pulat oldu.

Şehit emanetine sahip çıkan güzel insanlar Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay, Bursaspor Kulübü İkinci Başkanı Ali Ademoğlu ve Bursaspor Kulübü Finansal Yapılanmadan Sorumlu Asbaşkanı Fatih Pulat çok ama çok anlamlı bir olaya imza atarak Bursa Ankara kardeşliğini bir araya getiren isimler oldular.

1 Otobüs ücreti Başkan Edebali’den
Ankara’dan Bursa’ya kardeş takımı desteklemeye gelen sarı-lacivertli taraftarlar tam iki otobüsle Bursa’ya çıkartma yaptı. Sadece 2 otobüs içinde 100 kişilik bir ekiple gelen Ankaragücü taraftarı ayrıca özel araçlarıyla gelen taraftarlarıyla birlikte 200 kişilik bir taraftar kitlesine sahip oldu. 1 otobüs ücretini yani 2.500 TL’lik ücreti kendi cebinden ödeyen Başkan İsmail Hakkı Edebali’ye Bursa Ankara kardeşliği adına şehit emanetine sahip çıktığı için çok teşekkür ederiz.

1 Otobüs ücreti Ali Ademoğlu ve Fatih Pulat’tan
Bursaspor Kulübü İkinci Başkanı Ali Ademoğlu ve Bursaspor Kulübü Finansal Yapılanmadan Sorumlu Asbaşkanı Fatih Pulat’ta kardeşliği pekiştiren isimlerden oldular. Verdikleri güvenle Bursaspor taraftarlarının gönlünde taht kuran Bursaspor yönetimi, attığı bu güzel adımla şehrinin ve taraftarının taktirini kazandı. 1 Otobüs ücreti olarak 1.950 TL para veren Ali Ademoğlu ve Fatih Pulat’a bu anlamlı hareketlerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Ankaragücü biletleri Ali Ay ve ekibinden
Dünya’da eşi benzeri görülmemiş bir kardeşliğe sahip olan Bursaspor ve Ankaragücü taraftarları Timsah Arena’da maçın ilk düdüğünden son düdüğüne kadar hep bir ağızdan tempo tuttular. Tüm tezahüratlarda omuz omuza yeşil-beyazlı takıma destek veren bu iki güzel taraftar grubu, Ali Ay ve ekibi önderliğinde bir araya geldiler. Bursaspor Kulübü Başkanı Ali ve ekibi Ankaragücü taraftarlarının bilet ücretlerini karşılayarak Timsah Arena’da yer almalarını sağladı. Kardeşleri bir araya getiren Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay ve ekibine çok teşekkür ederiz.