Bursaspor Başkanı Ali Ay, Vali İzzettin Küçük’ün yapmış olduğu ziyaretten dolayı teşekkür etti. Ali Ay ziyarette yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı "Sayın Valimize çok teşekkür ediyorum. Valimizle beraber Bursa Çimento ve Renault fabrikasına ziyaretler gerçekleştirdik. Ziyaretlerimizin sonucunda Renault’tan reklam karşılığında 320 bin TL aldık. Bursa Çimento’dan 150 bin dolar katkı sağladık. Bundan sonra inşallah bu birlikteliğimiz devam edecek. Diğer şirketlere de sayın Valimiz ile beraber gideceğiz.

Bursaspor’umuza katkı sağlamaya çalışacağız. Bunun için sizlere çok teşekkür ediyorum. Bursaspor’un şuandan en çok ihtiyacı olan şey para. Çok şükür güzel yerlere geldik. Diğer kulüpler ile bizi karşılaştırdığım zaman iyi yerde olduğumuzu görüyorum. Kredi işi de kısa zamanda inşallah hallolacak. Daha sonra Belediye Başkanımız ve Valimizle beraber güzel işler yapacağız. Tekrar söylüyorum eğer biz bir birlik beraberlik için de olursak hem şehrin ileri gelenleri hem sanayicileri hem de taraftarlar Bursaspor’umuzu çok daha iyi yerlere getireceğimize inanıyorum. Bizleri ziyaret ettiğiniz için tekrar teşekkür ediyorum"dedi.

İzzettin Küçük "Bursaspor'un taraftarı olmak gruru verici"

Valimiz Sayın İzzettin Küçük yaptığı açıklamada Bursa’nın en güçlü markası Bursaspor için omuz omuza hareket edileceğini belirtti.

Vali İzzettin Küçük şu açıklamada bulundu; “Bursaspor bizim markamız. Bu şehrin en güçlü markası. Tüm Bursalıların kalbinin attığı istisnai kurumlardan bir tanesi Bursaspor’un taraftarı olmak gurur vericidir. Bizim orta sesimiz ve gücümüzdür. Türkiye ve dünyada bizim ifademizdir. O anlamda çok değer veriyoruz. Şuanda bulunduğu yerimiz iftihar vericidir. Daha da iyi olacaktır. Buna inanıyorum. Bursaspor’un neye ihtiyacı varsa sadece Vali olarak değil bir taraftar olarak her şeye varız. Maddi veya başka konular da olabilir. Hep beraber omuz omuza olacağız. Birkaç projemiz gerçekleştiğinde biraz daha olgunlaşsın o zaman deklare ederiz. Maddi anlamda Bursaspor çok gelişme kaydedecektir. 3-5 aylık süre içinde inşallah bu projelerimiz gerçekleşecektir. Bursaspor’u buraya getiren başta sizlere, kıymetli hocamıza, futbolcularımıza muhteşem taraftarlarımıza ben teşekkür ediyorum. Bursa sesi, Bursaspor ile gürlemeye ve yankılanmaya devam edecektir. Hepimiz Bursalı ve Bursasporluyuz" dedi.

Bursaspor Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu ise Vali  İzzettin Küçük’e hitaben yaptığı konuşmada, "Oyuncularımız adına sizlere çok teşekkür ediyoruz. Kritik haftalara giriyoruz. İlk maçımız yarın. Bu maç öncesi sizlerin ziyaretinde çok memnun olduk. Çok teşekkür ediyoruz" dedi.

Vali İzzettin Küçük daha sonra futbolcularımız ile bir araya geldi ve kendilerine başarı dileklerini ileterek baklava ikram etti. 

Editör: Haber Merkezi