28-29 Ekim 2022 tarihlerinde Ordu Kano Park'da yapılan yarışlarda Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü, madalya ve kupalara yine ambargo koydu.

1000, 500 ve 200 metre eleme, yarı final ve final müsabakalarında kıyasıya rekabet eden Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü sporcuları yarışlarda yüksek performanslarıyla alkış alırken, organizasyonu 29 madalya ve 2 kupayla tamamladılar.

Türkiye Kano Federasyonu ve Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen yarışlar, büyükler, gençler, yıldızlar, minikler ve mini minikler kategorilerinde yapıldı. Cumhuriyetimizin 99. yılı kutlamalarının sevinci, mutluluğu ve coşkusu ile 23 kulüpten toplam 184 sporcunun madalya mücadelesi verdiği yarışlarda Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü sporcuları, 7 altın, 14 gümüş ve 8 bronz madalya kazandılar.

Organizasyonda madalyaları toplayan Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü, ayrıca büyük erkeklerde takım halinde şampiyonluk kupasının sahibi olurken, büyük kadınlarda Türkiye ikinci oldu ve başarısını taçlandırdı.